SPOR
Giriş Tarihi : 15-06-2024 18:26   Güncelleme : 15-06-2024 18:29

SAKARYASPOR KONGRESİ ERTELENDİ:

SAKARYASPOR KONGRESİ ERTELENDİ:

SAKARYASPOR KONGRESİ ERTELENDİ:

Yeterli Çoğunluk Sağlanamadı

Beklenen gelişme gerçekleşti: Sakaryaspor'un olağan genel kurul toplantısının ilk oturumu, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelendi. Toplantı, saat 14.00'te Sakarya Atatürk Stadyumu'nda yapıldı, ancak yeterli katılım olmadığı için kongre 22 Haziran tarihine alındı.

Süper Lig'e yükselme Play Off finalinde Bodrumspor'a yenilerek Süper Lig hayalini gerçekleştiremeyen Sakaryaspor'da kongre heyecanı sürüyor. Olağan genel kurul toplantısının ilk oturumu bugün gerçekleştirildi, ancak yeterli çoğunluk sağlanamadı.

Toplantıya resmi açıklama ve başvuruda bulunan tek aday olan Gökhan İn dışında katılım olmadı. Bu nedenle kongre, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 22 Haziran'a ertelendi.

Kongre İki Spor Salonundan Birinde Yapılacak

Mevcut yönetim, stadyumda devam eden çalışmalar nedeniyle gerekli şartların sağlanamayacağını belirterek kongrenin, şehirdeki iki kapalı spor salonundan birinde yapılması için hazırlıklara başlayacaklarını açıkladı.

Sakaryaspor taraftarları ve camiası, bu kritik kongrede kulübün geleceğine yönelik önemli kararların alınmasını bekliyor. 22 Haziran'da yapılacak ikinci oturumda yeterli çoğunluğun sağlanması ve yeni yönetimin belirlenmesi hedefleniyor.

KAYNAK

Fırtına haber

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI