SPOR
Giriş Tarihi : 19-06-2024 15:37

PAZARKÖY EĞİTİMSPORDA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ 19–06–2024

PAZARKÖY EĞİTİMSPORDA GÖREV  DEĞİŞİKLİĞİ 19–06–2024

PAZARKÖY EĞİTİMSPORDA GÖREV

DEĞİŞİKLİĞİ 19–06–2024

SELİM KURT TEŞEKKÜR KONUŞMASI

Bugün, büyük bir onur ve gururla yürüttüğüm Pazarköy Eğitim Spor Kulübü Başkanlığı görevimi Yönetim de bulunan Muhammet Ali Kurutay arkadaşımıza devretmiş bulunuyorum. Görev sürem boyunca, kulübümüzün başarısı için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık ve bu süreçte birçok önemli başarıya imza attık. Gururla belirtmek isterim ki, kulübümüz bu süre zarfında tam 3 kupa kazanma başarısı göstermiştir.

Bu başarıları elde ederken yanımda olan, desteklerini esirgemeyen tüm yönetici arkadaşlarıma en içten teşekkürlerimi sunarım. Her birinizin özverili çalışmaları, azmi ve fedakârlıkları olmadan bu başarılar mümkün olamazdı. Pazarköy Eğitim Spor Kulübü'nün gelecekte de nice başarılara imza atacağına olan inancım tamdır.

Görevimi devrederken, yeni yönetime başarılar diliyor ve kulübümüzün her zaman daha ileriye gitmesi için elimden gelen desteği vermeye devam edeceğimi belirtmek istiyorum. Pazarköy Eğitim Spor Kulübü ailesi olarak, birlikte daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum.

Saygılarımla,

SELİM KURT

Pazarköy Eğitim Spor Kulübü Başkanı

 

İşte Selim Kurt’un o açıklaması

Sayın Futbol Severler,

Büyük bir heyecan ve gurur ile duyurmaktan mutluluk duyuyoruz ki, yeni futbol kulübümüzün başkanı olarak Muhammet Ali Kurutay seçilmiştir. Kendisi futbola ve kulübümüze olan tutkusuyla tanınan, deneyimli ve başarılı bir liderdir. Muhammet Ali Kurutay, kulübümüz için büyük vizyonlar ve hedefler belirlemiş ve bu hedeflere ulaşmak için kararlılıkla çalışacak bir yöneticidir. Futbol camiamıza katkıları ve liderlik becerileri ile tanınan Muhammet Ali Kurutay’ın başkanlığı altında kulübümüzün daha da ileriye taşınacağına inancımız tamdır. Yeni başkanımıza başarılarının devamını diler, kulübümüzün daha nice zaferlere imza atacağı günlerin heyecanını sizlerle paylaşmayı sabırsızlıkla bekleriz.

 

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI