BÜYÜKŞEHİR
Giriş Tarihi : 13-07-2023 12:30   Güncelleme : 13-07-2023 12:33

ONUZ İLK MECLİS TOPLANTISI FEVZİ KILIÇ’SIZ İLK MECLİSTE O’NUN YERİ ÇİÇEKLERLE SÜSLENDİ

ONUZ İLK MECLİS TOPLANTISI  FEVZİ KILIÇ’SIZ İLK MECLİSTE O’NUN YERİ  ÇİÇEKLERLE SÜSLENDİ

ONUZ İLK MECLİS TOPLANTISI

FEVZİ KILIÇ’SIZ İLK MECLİSTE O’NUN YERİ

ÇİÇEKLERLE SÜSLENDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, makamında rahatsızlanması sonucu vefat eden Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’ın olmadığı ilk meclis toplantısında onun yerini boş bırakıp çiçekler ve fotoğrafıyla süsledi.

Büyükşehir Belediyesi, makamında geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’ı acı kaybın ardından ilk mecliste unutmadı. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin talimatıyla Kılıç’ın meclis üyesi olarak toplantıya eşlik ettiği masa boş bırakıldı.

Çiçekler ve fotoğrafı
Sakarya’ya yıllarca hizmet eden, Başkan Yüce’nin de dostu olan Kılıç’ın oturduğu masa fotoğrafı ve yerleştirilen rengarenk çiçeklerle süslendi. Toplantıya katılanlar Kılıç’ın toplantıları takip ettiği masanın önünden geçerken duygu dolu anlar yaşadı.

“Çok sevdiğim bir dostumdu”
Toplantıda konuşan Başkan Yüce, “Kendisi Sakarya için çok önemli bir değerdi. Çok iyi bir dosttu, hizmet adamıydı. Bizim aramızdaki bağ birçok farklı noktadan bağlıydı ve çok kuvvetliydi. Sohbet etmeyi, dertleşmeyi, memleketi konuşmayı çok sevdiğim dostumdu. O’nu hep gülen yüzüyle, memleket sevdasıyla ve davaya olan adanmışlığıyla hatırlayacağız. Rabbim cennetiyle müşerref kılsın” dedi.

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI