TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 01-06-2024 14:51   Güncelleme : 01-06-2024 14:51

MUHTAR ADAYI ALİ İHSAN YILDIRIM DESTEK İSTEDİ

MUHTAR ADAYI ALİ İHSAN YILDIRIM DESTEK İSTEDİ

MUHTAR ADAYI ALİ İHSAN YILDIRIM DESTEK İSTEDİ

Akyazı Yunus Emre Mahallesi'nde muhtar Mustafa Gündoğdu'nun vefatı nedeniyle yenilenecek seçimlerde adaylığını açıklayan Ali İhsan Yıldırım destek istedi. Akyazı Yunusemre Mahallesi'nde Muhtar Mustafa Gündoğdu'nun vefatı nedeniyle 2 Haziran Pazar günü yeniden muhtarlık seçimi yapılacak.

yıldırım Gündoğdu'nun yokluğunu yüreklerinde yaşadıklarını belirterek onun bıraktığı bayrağı daha ileriye taşımak için muhtarlık görevini devralmaya hazır olduğunu ifade etti.

en  büyük amacı ve mahalleliye layıkıyla hizmet edip, gönüllerde yer edinmek olduğunu kaydeden Yıldırım; " Sizleri ve ailelerinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Olağan dışı gelişen yeni muhtarlık seçimine giderken acı kaybımız muhtar Mustafa abinin yokluğunu yüreğimizde yaşıyoruz.

Bu bayrağı ondan alıp muhtarlık görevine devralmaya hazırım.

en büyük amacım ve temennim; sizlere layıkıyla hizmet edip, gönlünüzde yer edinmektir.

Mahalle hamkımızın sesi, hizmetin timsali ve liyakatin mümessili olmak için geliyorum. Geleneklerimizden, inancımızdan ve kültürümüzden aldığım temel prensiplerle sizlere layık olmaya çalışacağım. Sizin evladınız ve kardeşiniz olarak yolunuzu yolum, derdinizi derdim, mutluluğunuzu mutluluğum edinmek için var gücümle çalışacağım. Mahallemizde yaşayan her ferdimizin başını yastığa huzurlu koyması için muhtarınız olmaya talibim" dedi.

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI