AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 07-06-2024 19:00   Güncelleme : 07-06-2024 19:08

MECLİSİN YOLU AÇILDI

MECLİSİN YOLU AÇILDI

MECLİSİN YOLU AÇILDI

Akyazı belediye başmanı Soykan Mühteşem proje ve icraatları ile ilçe dışında tanınır ve takdir edilen kendinden söz ettiren bir başkan oldu

Özelilikle

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan

AKP genel başkan yardımcımı Ali İhsan Yavuz

AKP il başkanı Yunus Tever

Tarafından başarıları ve Akyazı ilçesini KÖY yapma başarısını gösterdiği için övülen takdir edilen başkan SOYKAN bu isimlere yeni bir isim daha ekledi      

Bu isim Ankara Büyükşehir eski belediye başkanı AKP eski Milletvekili MELİH GÖKÇEK’DİR

******

FESTİVAL BAHANE

Son olarak büyük bir hamle yapan başkan Soykan belediyenin imkânlarını da kullanarak hedefine bir adım daha yaklaşmayı başardı

SOYKAN                

6. Etnospor Kültür Festivali’nde stant açtı. Festivale katılan Belediye Başkanı Bilal Soykan, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ile de bir araya geldi.

İŞTE BU SON HAMLE

Bana Göre T.B.M.M YoLunu Açmaya Yeterde Artar Bile

***************

İŞTE MUHTEŞEM FESTİVAL HABERİ

AKYAZI BELEDİYESİ ETNOSPOR’DA

Akyazı Belediyesi, kültürlerin, geleneksel spor ve oyunların buluşma noktası olan 6. Etnospor Kültür Festivali’nde stant açtı. Festivale katılan Belediye Başkanı Bilal Soykan, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ile de bir araya geldi.

İstanbul Atatürk Havaalanı’ndan gerçekleştirilen ve geleneksel sporlar, geleneksel oyunlar, gastronomi, geleneksel sanatlar, sahne sanatları gibi birçok başlıkta etkinliklerin düzenlendiği ve Dünya kültürlerinin ortak noktası haline gelen 6. Etnospor Kültür Festivali’nde Akyazı Belediyesi de stant açtı.

Akyazı’nın kültürel ve yöresel eserlerinin tanıtıldığı standı çok sayıda misafir ziyaret etti.

Her yaştan ziyaretçiye hitap eden ve binlerce vatandaşın katıldığı festivale katılan Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, belediye standını ziyaret etti. Akyazı Belediyesi standını ziyaret eden vatandaşlarla sohbet eden Başkan Soykan sonrasında Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ile de bir araya geldi. Başkan Soykan, Bilal Erdoğan’a Akyazı’nın yöresel ürünlerini hediye etti.

Etnospor Kültür Festivali’nin geleneksel sporlar ve oyunlar ile Türk kültürünün gelecek nesillere aktarılması noktasında çok önemli bir etkinlik olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Mazi ile atiyi bir araya getiren, kültürel belleğimizi geleceğe taşıyan bu etkinlikte emeği geçen başta Sayın Bilal Erdoğan olmak üzere herkese teşekkür ederiz. 9 Haziran 2024 Pazar günü sona erecek olan bu festivale tüm vatandaşlarımızın katılmasını tavsiye ederim” dedi.

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI