TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 04-06-2024 21:42

KIZILAY AKYAZI ŞUBESİ AYLIK TOPLANTISI YAPTI

KIZILAY AKYAZI ŞUBESİ AYLIK TOPLANTISI YAPTI

Türk Kızılay Akyazı Şubesi olarak Haziran ayı toplantımızı yönetim kurulu üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik.
Yönetim kurulu toplantımızda, Akyazı Kızılay Şubesi olarak 44 haneye giyim ve gıda yardımı ve değerli bağışçılarımızın katkıları ile toplanan 385.350 (Üçyüzseksenbeşbinüçyüzelli) TL'lik insani yardım ve kurban bağışı Genel Merkeze aktararak ihtiyaç sahiplerine ulaşması için teslim etmiş bulunmaktayız. Bu anlamlı yardımlar, zor durumda olan insanlara hızlı ve etkili bir şekilde cevap vermemizde bize güç katacaktır.
Değerli bağışçılarımız tarafından Filistin için bağışlanan kurbanlar kuşbaşı konserve ve kıyma konserve haline getirilerek Filistinli kardeşlerimize ulaştırılacaktır,
Ayrıca, Akyazı Kızılay ailesine katılmak için başvuran Anaokulu Öğretmeni Sn. Tuba Tayyar ve Seyfeler Mahalle Muhtarımız Sn. Erol Ayar’ın başvuruları yönetim kurulunun oy birliği ile kabul edilmiştir. 
Yeni katılan üyelerimizi de aramıza katmaktan onur duyuyoruz. 
Değerli Kızılay üyelerimizin ve yeni üyelerimizin katkıları ile derneğimizin misyonunu daha da güçlenecek ve ihtiyaç sahiplerine daha geniş bir kucak açmamıza yardımcı olacaktır.
Kızılay Akyazı Şube Başkanı olarak değerli bağışçılarımıza, yönetim kurulumumuza, şube denetçimize ve kıymetli Kızılay üyelerimize teşekkür ederim. Bu güzel topluluk içinde yer almak ve birlikte çalışmak bizim için büyük bir onur. 
Yardıma muhtaç insanlara ulaşmak ve onlara destek olmak adına birlikte daha nice başarılı projelerde yer alacağımıza inanıyoruz.

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI