SPOR
Giriş Tarihi : 10-06-2024 17:46   Güncelleme : 10-06-2024 18:30

GÖKHAN İN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLAYAN TEK İSİM 10.06.2024

GÖKHAN İN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLAYAN TEK  İSİM 10.06.2024

GÖKHAN İN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLAYAN TEK İSİM 10.06.2024

Gökhan İN''Sakaryaspor'u başarıya Başkanlık teklif edilenler değil inanmışlar taşır''

Adana’da oynanan final maçını kaybederek Süper ligin kapısından dönen Sakaryaspor’da Başkan Cumhur Genç’in yeniden başkan adayı olmayacağını açıklamasının ardından gözler yapılacak olan genel kurulda başkan adayı olacaklara çevrildi.

Genel kurula çok az bir zaman kalmasına rağmen Başkan adaylığı için iş insanı Gökhan İn’den başka adaylığını açıklayan olmadı. Oldukça iddialı söylemlerle ve takımı dünya çapınca bir hocaya teslim edeceğini açıklayan Gökhan İn ulusal basında da oldukça dikkat çekti.
Başkan adayı olduğunu açıklayan Gökhan İN’’O sene bu sene diyerek yollara düşüp sevdamız olan Sakaryasporu desteklemek için gittiğimiz Adana’dan boynu bükük döndük. Final maçının ardından Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç’in yapılacak olan kongrede Başkan adayı olmayacağını açıklamasının ardından birkaç isme Başkanlık için teklifler yapılmasına rağmen hiç kimse bu göreve talip olmamıştır. Türk futboluna bir çok yıldız kazandıran ve marka olmayı başaran şehrimizin gururu olan Sakaryaporun kapı kapı başkan adayı aranmasına gönlümüz razı olmadığı için yönetimdeki arkadaşlarımla bir araya gelerek bu göreve talip olduğumuzu ve bu taşın altına elimizi değil gövdemizi koyacağımızı açıkladık.

Kısa bir zaman içinde karar vermemize rağmen yönetimdeki arkadaşlarımın özverili çalışmaları ile dünya çağında bir futbolcu olan Real Madridli Michel Salgado ile tenik direktörlük anlamında el şıkıştık.

Sakaryasporu her şey yolunda gittiğinde herkesin sahiplendiği fakat zor zamanda yalnız bırakılmasına gönlümüz razı değil.

Ben Sakaryalıyım ve Sakaryaspor sevdalısıyım.Sakaryanın isminin başarılarla anılması beni her zaman mutlu ediyor ve gurulandırıyor.Bu göreve talip olurken benin tüm yönetimdeki arkadaşlarımın hedefi Sakaryasporu Süper lige taşımak,kurumsallaşmasını sağlayarak kendi ayakları üzerinde duran bir kulüp haline getirmek,günlük başarılarla değil sürdürülebilir bir başarı süreci kazandırmak ve Türk futbolunda Galatasaray,Fenerbahçe,Beşiktaş ve Trabzonspordan sonra 5. Büyük haline getirmek.Bu başarı birilerinin ikna edip Başkan adayı olmasına çalışması ile değil inanmışlarla başarmak mümkün.Ben ve yönetimdeki arkadaşlarımın hepsi bu inanmışlık içindedir.Herkesin gurur duyacağı bir Sakaryaspor oluşturmak için buradan bunun sözünü şimdiden veriyorum’’dedi.

KAYNAK

https://www.gozlemsakarya.com/gokhan-in-sakaryaspor-u-basariya-baskanlik-teklif-edilenler-degil-inanmislar-tasir/27689/

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI