BÜYÜKŞEHİR
Giriş Tarihi : 15-01-2023 17:12   Güncelleme : 15-01-2023 17:43

BÜYÜKŞEHİR’DEN SERDİVAN 19. CADDE’YE YENİ YÜZ

BÜYÜKŞEHİR’DEN SERDİVAN  19. CADDE’YE YENİ YÜZ

BÜYÜKŞEHİR’DEN SERDİVAN

19. CADDE’YE YENİ YÜZ

Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir genelinde sürdürülen asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Şehir merkezi ve kırsal olmak üzere birçok noktada çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, Serdivan ilçesinde bulunan 19. Cadde’ye de sıcak asfalt döküm işlemi gerçekleştirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, yol bakım ve onarım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Şehir merkezi ve kırsal alanlar olmak üzere şehrin birçok noktasında çalışmasını sürdüren ekipler, havaların elverişli olduğu ölçüde şehir genelinde sıcak asfalt döküm işlemini gerçekleştiriyor.

19. Cadde yenilendi
Son olarak Serdivan 19. Cadde’de çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, 600 metre uzunluğunda ve 12 metre genişliğindeki caddeye sıcak asfalt dökümü gerçekleştirdi. Toplamda 1800 ton asfalt ile bambaşka bir görünüme kavuşan 19. Cadde, güzergahı yoğun kullanan vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Bölgedeki ulaşım önemli ölçüde rahatlayacak
Çalışmalarla ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı, “Büyükşehir Belediyesi olarak başlattığımız asfalt seferberliği geçtiğimiz yıl olduğu gibi, 2023 yılında da tüm hızıyla devam etmektedir. Ekiplerimizin yoğun çalışmasıyla şehrin bir çok noktasında sürdürdüğümüz çalışmalar, son olarak Serdivan ilçemizde bulunan 19. Cadde’de gerçekleştirilmiştir. Toplamda 1800 ton sıcak asfaltın kullanıldığı çalışmalarda, caddenin bozulmuş ve deforme olmuş, 600 metrelik dilimi ekiplerimiz tarafından yenilenmiştir. Bölgedeki ulaşımı önemli ölçüde rahatlatan işlemlerin, vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz” ifadeleri yer aldı.

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI