TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 01-07-2024 21:43

TEMMUZ AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

TEMMUZ AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

Türk Kızılay Akyazı Şubesi 2024 Temmuz Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi

Türk Kızılay Akyazı Şube Başkanlığı olarak Temmuz ayı olağan toplantımızı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Toplantımızda önemli gündem maddeleri ele alınmış ve bazı değişiklikler yapılmıştır.

Şube denetçimiz Sayın Ergün Öztürk, görevini Sayın Kenan Certel'e devretmiş bulunmaktadır. Ayrıca şube personelimiz Sayın Yunus Emre Eroğlu aramızdan ayrılmış olup görev süresi boyunca göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eder kendisine yeni iş hayatında başarılar dileriz.

Yönetim Kurulu toplantımızda, Kurban Bağışı Kampanyası kapsamında toplamda 1.005.800 TL (Bir Milyon Beş Bin Sekiz Yüz Lira) tutarındaki 175 adet hisse, genel merkezimize gönderilmiş ve kurban kesim işlemleri tamamlanmıştır. Bağışlar, 34 adet Filistin ve 141 adet yurt dışı kurban bağışı olarak gerçekleşmiştir.

Türk Kızılay Akyazı Şubesi olarak, hayırsever vatandaşlarımızın desteğiyle ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya ve yardım eli uzatmaya devam edeceğiz. Katkı sağlayan tüm bağışçılarımıza ve gönüllülerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Türk Kızılay Akyazı Şube Başkanlığı

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI