AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 12-08-2023 14:08   Güncelleme : 12-08-2023 15:00

SOYKAN’IN PRENSLERİ

SOYKAN’IN PRENSLERİ

SOYKAN’IN PRENSLERİ

Akyazı muhtarlar dernek başkanı ve yönetimi

04.08.2023 günü muhtarlar dernek toplantı salonunda bir toplantı gerçekleştiriyorlar

Toplantının sonunda da bir bildiri kaleme alarak gece yarısı

01.36 da basına servis ediyorlar

Başkan Ahmet Savaş başkanlığında yapılan toplantıya

İlçedeki 74 mahalle muhtarından 21 muhtarın katıldığı görülüyor

Edinilen bilgiye göre Yapılan toplantı sonunda toplantıya katılan muhtarların görüşleri doğrultusunda bir bildiri kaleme alınıyor

Başkan Ahmet Savaş imzalı Bu bildiri gece yarısı basına servis ediliyor

Çok büyük emek ve zaman harcanarak kaleme alınan bu muhteşem bildiriye bakıldığında Başta dernek başkanı olmak üzere toplantıya katılan muhtarlar hizmetlerle ilgili Yaşadıkları sorunları veya yapılan hizmetleri kamuoyu ile paylaşmak anlatmak yerine durumdan vazife çıkararak sorumlu oldukları mahalle halkının sorunlarını  sokaklardaki ÇUKURU ÇAMURU yok sayarak Akyazı belediye başkanını aklamak için ellerinden geleni yapmışlar

Sözü uzatmanın bir anlamı yok

BİLDİRİYİ OKUYUN YETER

 

İŞTE O BİLDİRİ

KIYMETLİ AKYAZI’LILAR;

Son zamanlarda bazı yerel basın haberleri ile sosyal medya paylaşımlarında servis edilen taraflı ve yanlı haber içeriklerinde Akyazı Muhtarlarımız kast edilerek Belediye Başkanımıza karşı bazı algılar yapılmaktadır.

Akyazı Muhtarlar Derneği olarak Belediye Başkanımızın çalışmalarından ve üstün gayretlerinden oldukça memnunuz. Bizler Belediyemizin yarım kalan veya devam edecek olan her türlü işlerinin bizzat takipçisi olduğumuzu, Belediye Başkanımız ile muhtarlarımızın dayanışma ve iş birliği halinde birlikte yol yürümeye devam edecek olduğumuzu, sizlere bildirmek istiyoruz. Muhtarlarımızın hiç birinin Belediye Başkanımızla veya hizmetleriyle ilgili herhangi bir sorunu olmadığını ve Basında yer alan haberlerin de gerçeği yansıtmadığını bilmenizi isteriz.

Bilal SOYKAN başkanımızın Şehrimize kazandırdığı her türlü yatırımın her zaman yanında olduğumuzu ve olmaya devam edeceğimizi kamuoyuna duyuruyoruz.

Akyazı’ya kazandırılan

Gençlik Merkezi, Yüzme Havuzu, Kapalı Spor Salonu, Mezbahana, Hayvan Pazarı, Terminal, Sağlık Fakültesi İdare Binası, Güzlek Mesire Alanı,

Akyazı Çevre Yolu Yahyalı Girişi Kamulaştırması, 6 Çöp Kamyonu, 1 Temizlik, 1 Et Kombine olmak üzere 14 adet Hizmet aracı alımı, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte 300 BİN TON Asfalt, 200 BİN TON Beton Yol Serimi, Onlarca Mahallemize Çocuk Parkı, Futbol Sahası, Veleybol ve Basketbol Sahası, 12 Mahallemize İmar Planları,

15 Mahallemize Doğalgazın kazandırılması, Çarşı içi altyapı ve çevre düzenlemesinin yanı sıra, Güzlek Kızak Şenliği, Geleneksel Çocuk Şenliği, Akbalık Yağlı Güreşleri, Çiğdem ve Acelle Yayla Şenlikleri ile Belediyeciliğin yapılması gereken her türlü hizmetlerinin yanında, Kamusal Yatırımlar ve Sosyal Etkinliklerle Belediye Başkanımızın çok kısa zamanda büyük İşler başarmış olduğunu biliyoruz.

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki bütün bu çalışmaları Muhtarlarımızla istişare ve dayanışma içerisinde gerçekleştirmiştir.

Geride kalan 4 yıl içinde, tam olarak 2 yıl süren pandemi, 3 yıl üst üste gelen sel ve afetler, Ülkemizi derinden yaralayan Depremler, Hepimizin hayatında büyük etki yapan Enflasyon Canavarı ve tüm bu sorunlara göğüs geren Başkanımız olumsuzluklara ve tasarruf tedbirlerine rağmen kısa zamanda büyük İşleri başarmıştır.

Belediye Başkanımıza Sayın Bilal SOYKAN’a tekrar teşekkür ediyoruz. Hiçbir zaman her şeyin tam olduğunu söylemek mümkün değildir fakat Akyazı’da eksik kalan veya yapılacak olan diğer hizmetlerin mutlaka tamamlanacağından, daha üstün hizmetleri de yerine getireceğinden hiçbir şüphemiz yoktur.

Akyazı Muhtarlar Derneği Yönetimi ve Muhtar arkadaşlarımız adına kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla

 

Ahmet SAVAŞ

Akyazı Muhtarlar

Derneği Başkanı

 

NOT

KONUYLA İLGİLİ OLMAK KAYDIYLA

YORUMLARINIZI YAZINIZ

a href="https://www.akyazihalkinsesi.com/files/uploads/1691840440-ea9f5e318c45d3dacae4.jpg">

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI