TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 15-04-2024 15:34   Güncelleme : 15-04-2024 16:09

SOYKAN'DAN ALİ İHSAN YAVUZ’A DESTEK

SOYKAN'DAN ALİ İHSAN YAVUZ’A DESTEK

SOYKAN'DAN ALİ İHSAN YAVUZ’A DESTEK

Sakarya Milletvekili Lütfü bayraktar seçimden sonra

Ortaya çıkan tabloya bakıp öz eleştiri yapacağına

Çok farklı bir şey yaparak AKP seçmenleri başta olmak

Üzere herkesi şaşırttı

BAYRAKTAR

AKP Sakarya Milletvekili Lütfü bayraktar seçimden sonra

Ülke genelinde yaşanan hezimeti görmemezlikken gelerek

Sakarya’da yedi ilçe kaybedilmemiş gibi genel olarak oy oranları ve

Alınan oylar hiç azalmamış gibi ve bu durum normalmiş gibi kamuoyunda bu seçim sonuçlarında ALİ İHSAN YAVUZ’UN yanlış politikalar yüzünden

Olduğu kanaati oluşmuştur.

Bu tepkiye ilk cevap veren

AKP Sakarya milletvekili Lütfü bayraktar

Öz eleştiri yapmadan

AK Parti’nin kalesi olan Sakarya’da yedi belediye kaybedilmemiş gibi AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’u savunan paylaşımda bulunmuş

BAYRAKTAR SOSYAL MEDYADAN

YAPTIĞI AÇIKLAMADA BAKIN NELER DİYOR

Kıymetli Sakaryalı Hemşerilerim;

31 Mart’ta demokrasi şöleni havasında gerçekleştirdiğimiz Mahalli İdareler Seçimlerinin sonuçları, bir kez daha şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı uğurlu olsun.

Kadirşinas hemşerilerimizin yoğun teveccühleri ile birlikte, Sakarya’mız, AK Parti’mizin Türkiye genelinde en yüksek oy oranına ulaştığı 7. şehir olmayı başardı. Büyükşehirler içerisinde ise 5. sırada bulanan şehrimiz, AK Parti’mize ve Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a yine güçlü desteklerini vermeye sürdürdü.

ANCAK GERİDE BIRAKTIĞIMIZ MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİNİN ARDINDAN, ÖZELLİKLE ADAY BELİRLEME SÜRECİ İLE İLGİLİ, GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ SN. ALİ İHSAN YAVUZ’A YÖNELİK KAMUOYUNDA YER ALAN SOMUT GERÇEKLERDEN UZAK BİR TAKIM İDDİALAR KESİNLİKLE GERÇEKLERİ YANSITMAMAKTADIR.

AK Parti’miz her seçimde olduğu gibi, bu seçimde de Sakarya’mızda Sn. Genel Başkan Yardımcımızın koordinasyonunda istişarelerle süreci yürütmüş, temayül yoklamaları, anketler, Milletvekillerimiz, İl Başkanlığımız ve tüm teşkilatlarımız ile birlikte tam bir ekip ruhuyla karar vermiştir. Ortak akıl ve fikir alışverişleriyle güzel şehrimiz Sakarya için hayırlı kararlar almaya özen gösterilmiştir.

SN. GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DA BU SÜREÇTE GEREKLİ TÜM KOORDİNASYONLARI VE AKSİYONLARI SAĞLAYARAK, KAMUOYUNDA YER ALAN ASILSIZ İDDİALARIN AKSİNE, TÜM SÜRECİ ŞEFFAF VE HAKKANİYETLİ BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRMÜŞTÜR.

Son olarak; AK Parti olarak, bizler için sandık, milli iradenin tecelligahıdır.

22 yıldır, ilk günkü aşkla ve heyecanla bu bilinçle hareket ediyor, çalışmalarımızı ve planlarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz.

Artık geride kalan yerel seçimlerin ardından tek amacımız; Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Sn. Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız

Ve tüm AK Kadrolarımız ile birlikte, sandığın verdiği, vermek istediği mesajları da dikkate alarak şehrimiz Sakarya ve kıymetli hemşerilerimize daha güzel ve hayırlı hizmetlerde bulunmaktır.

BAYRAKTARIN BU PAYLAŞIMINDAN SONRA

YUNUS TEVER

Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever ise

X hesabında şu mesajı yayınladı:

31 Mart seçimlerini hep birlikte geride bıraktık. Vatandaşlarımız kullandıkları oylarıyla iradelerini sandıkta beyan ettiler. Sandıktan çıkan sonuç, başımızın tacıdır. AK Parti’miz her seçimde olduğu gibi, bu seçimde de Sakarya’mızda; Genel Başkan Yardımcımızın koordinasyonunda Milletvekillerimiz ve teşkilatlarımızla birlikte temayül yoklamalarını, anketleri ve istişare süreçlerini tam bir koordinasyon içerisinde yerine getirmiş, adayları da bu doğrultuda ortak bir akılla belirlemiştir.

Aday tespit komisyonunda yer alması hasebiyle son zamanlarda Genel Başkan Yardımcımız, Seçim İşleri Başkanımız Sayın Ali İhsan Yavuz’a yönelik kamuoyunda yer alan haksız, yersiz ve mesnetsiz ithamlar gerçeği yansıtmamaktadır.

Biz, birlik ve beraberlik içerisinde tüm gücümüzle milletimize hizmet etmeye çalışırken, birileri de seçim sonuçları üzerinden Kıymetli Genel Başkan Yardımcımızı değersizleştirmek, partimizi itibarsızlaştırmak için elbette uğraş verecek. Ancak biz işimize bakıyoruz. Milletimizin verdiği mesajı, sandığın verdiği sonuçları hep bağımsız bir şekilde değerlendirdik ve değerlendirmeye de devam ediyoruz. Ülkemizin siyasi zaafiyete ve ekonomik türbülansa tahammülü olmadığı bir ortamda enerjimizi dedikodu lobilerine, itibar suikastçilerine harcayacak halimiz de yok.

Hep söylediğimiz gibi bizim siyasetimiz millete hizmet ve icraat siyasetidir, gayemiz Hakk'ın ve halkın rızasını kazanmaktır.

Biz birlik ve beraberlik içerisinde Sakaryalı hemşerilerimizin yanında olmaya, onlara hizmet üretmeye, hep daha iyisini yapmaya durmadan devam edeceğiz.

Bence Tever il başkanı olarak kimseyi suçlamadan veya savunmadan gerçeklerle yüzleşip öz eleştiri yapsaydı çok daha iyi olurdu

******

AKYAZI BELEDİYE BAŞKANI

Bilal Soykan da bu kampanyaya katılarak bir mesaj yayınladı.

Soykan’ın mesajı şöyle:

Son zamanlarda Genel Başkan Yardımcımız, Seçim İşleri Başkanımız Sayın Ali İhsan Yavuz’a yönelik kamuoyunda algı operasyonu başlatılmıştır. Sayın Genel Başkan Yardımcımız üzerinden partimizi itibarsızlaştırmaya çalışanlar yine emellerine ulaşamayacaklar.

AK Parti ailesi olarak Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve teşkilatlarımızla birlikte tüm gücümüzle milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

SOYKAN Ali ihsan Yavuzu savunacağına önce beş yılın hesabını versin

%72 den %47 ye niçin gerilediğini araştırsın öz eleştiri yapsın nerede hata yaptık desin. Dokuz bine yakın seçmen niçin sandığı gitmedi

Dört bin oy neden geçersiz sayıldı Bunlara baksın.

Seçmen sayısı artığı halde niçin 14 bin oy çöpe gitti buna baksın

 

ERENLER BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİNİ

KAYBEDEN ESKİ BAŞKAN RAHMİ ŞENGÜL’DE

ALİ İHSAN YAVUZ’A DESTEK VERENLERDEN BİRİYDİ.

Şengül’ün mesajı şöyle:

Bir seçim süreci daha geride kaldı. Maalesef seçim sonrasında bazı grupların haksız bir şekilde yıllardır gecesini gündüzüne katan, AK Parti’mize hizmet eden ve Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşlığı yapan Genel Başkan Yardımcımız ve Seçim İşleri Başkanımız Ali İhsan Yavuz’a yönelik suçlamalarına şahit oluyoruz. Herkes bilir ki AK Parti’mizde aday belirleme süreci; oluşan komisyonlar, temayül yoklamaları, anketler ve istişare süreçleri ile belirlenir. Her seçimde olduğu gibi bizler halkımızın tercihine saygı duyuyor, bu tür spekülasyonlara kulak asmıyoruz.

ŞENGÜL’DE bence önce seçim sonuçlarına bakarak Erenlerde niçin seçim kaybettiğini araştırsın nerde hata yaptığını sorgulasın

*********

ALİ İHSAN YAVUZ MEMNUN MU?

Sakarya AKP ilçe başmanlığı

İl başkanlığı üç dönem Sakarya milletvekilliği yapmış

Bir isim Ali İhsan Yavuz

An itibariyle

AK Partide Seçim İşleri Başkanlığını sürdüren Genel Başkan

Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ülke genelinde ve özelilikle

Sakarya’daki seçim sonuçlarından ve kendisine yapılan bu cılız destekten memnun mu?

CILIZ DESTEK DİYORUM ÇÜNKÜ

Bayraktar’ın dışındaki

Sakarya milletvekilleri

Sakarya İl başkanı gibi

16 ilçe başkanları

Bilal Soykan gibi

Eski ve yeni belediye başkanları

Neredeler

Bayraktar’ın başlattığı il başkanının da destek verdiği

Bu destek eyleminde neden yoklar

AKP’nin kalesi

SAKARYA’DA AKYAZI’DA

Neler oluyor

 

 

 

 

 

 

 

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI