AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 17-05-2024 14:24

SOYKAN CEVAP VERECEK Mİ?

SOYKAN CEVAP VERECEK Mİ?

SOYKAN CEVAP VERECEK Mİ?

Akyazı belediye başkanı Bilal Soykan 2014-2019 dönemi AKP’li belediye başkanı Hasan Akcan’ın parklarla ilgili sorularına cevap verecek mi?

 

AKCAN DİYOR Kİ!

Akyazı’ya kazandırdığımız 4 park

Bilal Soykan yönetimi tarafından kapatıldı.
Akcan

Akyazı eski belediye Başkanı Hasan Akcan döneminde yapılan Bazı faaliyetlerin Bilal SOYKAN tarafından bilerek durdurulduğunu iddia etti.

Akcan

“Bizim dönemimizde yapılan icraatlar ya kapatıldı ya da iptal edildi.

Bu Akyazı halkına yapılmış bir ihanettir”.

Diyerek söyle devam etti.

Kuzuluk Orman Tabiat Parkı
Burada harabeye dönen eski tesis, tekrar aslına kavuşturularak halkın rahatça gidebileceği, piknik yapabileceği, çayını kahvesini içebileceği aile mekanı haline getirdik.

Bilal Soykan göreve geldiği gibi tesisi önce orman müdürlüğüne devretmek istedi.

Ardından çeşitli hamlelerle tesis aile parkı olmaktan çıktı.

Belediye bünyesinden de çıktı.

Hızla madde bağımlılarının mekanı haline gelmeye başladı.

Bungalov Evler
Kuzuluk Orman Parkı içine yaptığımız turistik bungalov evler ne yazık ki yine bu iradesiz yönetim tarafından çürümeye terk edildi.

Göl Parkı
Bataklık halinde olan, madde bağımlıları ve alkol alarak çevreye rahatsızlık veren grupların mekanı haline gelen göl park.

Birçok ilde gıpta ile bakılan manzarası, doğası ile ilçemize kazandırdığımız gölüyle Kuzuluk Göl Parkı ne yazık ki yine Bilal Soykan yönetimi tarafından önce önüne molozlar dökülerek yolu bozularak ve sonrasında çeşitli hamlelerle işlevsiz hale getirilerek kapatılmaya mahkum edildi.

Akyazı Belediye bünyesinden çıktı.

Şu an o tesis işlememektedir, kapanmış ve çürümeye terk edilmiştir.

Engelsiz Park
Yine mahalle halkı tarafından çokça şikayete konu olan ve madde bağımlılarının sokaktan geçenleri rahatsız ettiği boyuta varan mekan, eski adıyla Vahit Savaş Aile Parkı Engelsiz Park olarak düzenlenmiş ve engelli çocuklarımızın hizmetine sunulmuştu. Bu parkta yine Bilal Soykan ve yönetimi tarafından çeşitli sebeplerle kapatılmış ve harabeye döndürülmüştür.

Nostalji Parkı
Bizden önceki yönetimlerce yapılan ve ilçe halkına hizmet eden nostalji parkı da bugün madde bağımlılarının merkezi haline geldi.

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI