SPOR
Giriş Tarihi : 04-07-2024 15:53   Güncelleme : 04-07-2024 15:55

SAKARYASPOR’DA GÖRKEM ŞİMŞEK YUVAYA DÖNDÜ 04, 07,2024

SAKARYASPOR’DA GÖRKEM ŞİMŞEK  YUVAYA DÖNDÜ 04, 07,2024

SAKARYASPOR’DA GÖRKEM ŞİMŞEK

YUVAYA DÖNDÜ 04, 07,2024


Sakaryaspor’da Gökhan İN başkanlığında yönetim ve teknik ekip yeni sezonun hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.

Kongrede bu şehrin en büyük marka değeri taşıyan Sakaryaporun kurtuluşunun bu şehrin gençlerinde olduğunu ifade eden Başkan İN bu söylemler doğrultusunda yeni sezonda gençlere takımda daha çok yer vereceğinin sinyallerini gençlerle yapmış olduğu görüşmelerle göstermeye başladı.
Sakaryaspor alt yapısından yetişen Görkem Şimşek ile bir araya gelen Başkan Gökhan İN’’Sakaryaporun alt yapısından yetişen Görkem ŞİMŞEK ile bir araya geldik.Genç sporcumuzun gözlerinde aynı bizlerin yüreklerimizde yaşamış olduğu bu şehrin sevdasına hizmet etme heyecanını gördük.

Bizler abi olacağız yollarını açacağız ki bu gençlerin hizmet azmine hayat verelim.

Biz bu yola çıkarken sevdamız Sakaryaporun çok uzun yıllar kendi ayakları üzerinde durması gerektiğini ve bununda bu şehrin yetiştirdiği içinde Sakaryaspor aşkı ve sevdası olan gençlerle mümkün olduğunu ifade ettik.

Tabi bunu yaparken teknik heyetimizin vereceği rapor doğrultusunda yapacağımız nokta transferlerde hedefimiz olan bizi şampiyonluğa taşıyacak futbolcu kadrosunu da oluşturmaktan geri durmayacağız.

Alt yapıya büyük önem veren yönetimimiz oluşturacağımız genç sporcularımızla Sakaryaporun geçmişte olduğu gibi futbolcu yetiştiren yapısını hayat geçireceğiz.Biz bu şehre söz verdik.Bu şehrin Türk futbolunun efsanesi ve bu şehrin tek sevdası Sakaryaspor ‘u hak ettiği yere taşıyacağız.Yine söylüyoruz ‘’Arkanıza yaslanın ve seyredin’’

özcan yemiş

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI