TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 02-07-2024 17:35   Güncelleme : 02-07-2024 19:49

PROF. DR. MUSTAFA ŞENTOP SAKARYA'DA 02.07.2024

PROF. DR. MUSTAFA ŞENTOP SAKARYA'DA 02.07.2024

PROF. DR. MUSTAFA ŞENTOP SAKARYA'DA 02.07.2024

TBMM Eski Meclis Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop Sakarya'da

 

TBMM eski Meclis Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eski Başbakan ve TBMM eski Başkanı Binali Yıldırım'ın da avukatı olan Hukukçular Birliği Vakfı Genel Başkanı Avukat Yaşar Baş ile birlikte Sakarya'da önemli bir ziyarette bulundu.

 

Köfteci'de buluşma

Şentop ve Baş; İstanbul'dan Ankara'ya giderken uğradıkları Sakarya'da; Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya VIB Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın'ın misafiri oldular. Buluşma, Sakarya'nın ünlü mekânlarından biri olan Tarihi Köfteci Hacıbekir'de gerçekleştirildi.

 

Suat Akın'dan misafirperverlik

Suat Akın, önemli misafirlerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Üçlü, Türkiye'nin güncel meselelerini ve bölgesel gelişmeleri değerlendirirken aynı zamanda dostane bir sohbet gerçekleştirdiler. Bu ziyaret, Sakarya'da büyük ilgi gördü ve yerel halk tarafından da memnuniyetle karşılandı.

 

Ziyaretin önemi

Bu tür ziyaretler, yerel iş dünyası ve siyasetçilerin bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmaları açısından büyük önem taşıyor. Mustafa Şentop ve Yaşar Baş'ın Sakarya'da gerçekleştirdikleri bu ziyaret, bölgedeki ekonomik ve sosyal dinamizmin bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI