AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 08-07-2024 19:45   Güncelleme : 09-07-2024 14:06

ÖLÜMLÜ KAZAYA SEBEP YOL MU? 08.07.2024

ÖLÜMLÜ KAZAYA SEBEP YOL MU? 08.07.2024

ÖLÜMLÜ KAZAYA SEBEP YOL MU?

Acelle Yaylası Çamurlu Yalak mevkisinde Nurhan Demiralay'ın kullandığı ATV aracı yoldan çıkarak ağaçlık alana yuvarlandı. Kazayı fark edenlerin haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Yaylaya ulaşan sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Demiralay'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Kazanın meydana geldiği yerde incelemelerde bulunan jandarma ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

KAZAYA YOL SEBEP İDDİSI

Kazadan sonra bozuk olan yolun bakımını yapan vatandaşlar yollun bakama ihtiyacı oluğunu bile bile ilgilenmeyen belediye başkanı Soykana sitem e ve ilginç bir iddiada bulundular

İŞTE O SÖZLER

Kazaya çukurlar neden oldu

'Tayyip Erdoğan rüzgârı ile geliyorlar.

ONLAR yatacaklar. Burada yolları gelip Tayyip Erdoğan yapacak' diyerek tepkilerini dile getiren vatandaşlar, bozuk yolu kazma kürekle düzeltmeye çalıştı.

" Belediye başkanına oy verdik. Bizi ödüllendirdi burada. Kazma kürekle yol yapıyoruz yaylada. Geldiler gezdiler burayı, gördüler. Gezmeye gelirler. Tayyip Erdoğan rüzgârı ile geliyorlar. Burada yolları gelip Tayyip Erdoğan yapacak. Onlar yatacaklar. Bir arabayı gönderip iki saatte yapılacak. Böyle bir şey var mı?

nallıhandeki orman yollarına götüreceğim onu. Adamlar asfalt gibi yapmış" diyerek tepkisini dile getirdi.

Ölümlü kazaya bozuk yolun sebep olduğunu anlatan bir başka vatandaş da;

" Kaç kişi daha ölecek bakalım... Ondan sonra gelecek yolu yapmaya. Kazaya çukurlar neden oldu. Belediye başkanı gurur duysun" dedi.
HABERİN VİDEOSU

https://youtu.be/Tff-PpzY4nM

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI