TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 05-04-2024 18:14

KIZILAY AKYAZI ŞUBESİ NİSAN AYI TOPLANTISI YAPILDI

KIZILAY AKYAZI ŞUBESİ NİSAN AYI TOPLANTISI YAPILDI

KIZILAY AKYAZI ŞUBESİ NİSAN AYI TOPLANTISI YAPILDI

Kızılay Akyazı Şubesi olarak Nisan ayı toplantımızı yönetim kurulu üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik.

 

Yönetim kurulu toplantımızda, Türk Kızılay Akyazı Şubesi olarak 98 haneye giyim ve gıda yardımı, genel merkez destekli 198 kişiye nakdi yardım ve değerli bağışçılarımızın katkıları ile toplanan 755.860 Bin TL'lik nakdi yardımı Genel Merkeze aktararak ihtiyaç sahiplerine ulaşması için teslim etmiş bulunmaktayız. Bu anlamlı yardımlar, zor durumda olan insanlara hızlı ve etkili bir şekilde cevap vermemizde bize güç katacaktır.

Ayrıca, Türk Kızılay Akyazı ailesine katılmak için başvuran Sn. Melisa Çınar ve Sn. Şeyma Nur Türkan’ın başvuruları yönetim kurulunun oy birliği ile kabul edilmiştir.

Yeni katılan üyelerimizi de aramıza katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Değerli Kızılay üyelerimizin ve yeni üyelerimizin katkıları ile derneğimizin misyonunu daha da güçlendirecek ve ihtiyaç sahiplerine daha geniş bir kucak açmamıza yardımcı olacaktır.

Türk Kızılay Akyazı Şube Başkanı olarak değerli bağışçılarımıza, yönetim kurulumumuza, şube denetçimize ve kıymetli Kızılay üyelerimize teşekkür ederim. Bu güzel topluluk içinde yer almak ve birlikte çalışmak bizim için büyük bir onur.

Yardıma muhtaç insanlara ulaşmak ve onlara destek olmak adına birlikte daha nice başarılı projelerde yer alacağımıza inanıyoruz.

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI