TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 27-04-2023 16:59   Güncelleme : 28-04-2023 17:01

EHLİYET ALMAK AKTAŞ SÜRÜCÜ KURSU İLE ÇOK KOLAY

EHLİYET ALMAK AKTAŞ SÜRÜCÜ KURSU İLE ÇOK KOLAY

EHLİYET ALMAK AKTAŞ SÜRÜCÜ KURSU İLE ÇOK KOLAY

Kaliteli ve eksiksiz bir eğitim alarak kaliteli bir sürücü olmak istiyorsanız, Doğru yerdesiniz. Aktaş Sürücü Kursu kaliteli eğitim anlayışı ve profesyonel kadrosu ile çevreye duyarlı sürücüler yetiştiren, modern teknik ve teknolojiden yaralanan, büyüyen, gelişen ve tercih edilen bir kurum olarak 16 yıldır Akyazı'da faaliyet göstermektedir.

Aktaş Sürücü Kursu son yıllarda adım atılan iyileştirme yolculuğunda, eğitimin ve insan güvenliğinin temel ve öncelikli sorumluluğu olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. Aktaş Sürücü Kursu, teknolojik standartları yüksek teorik derslikleri ve son model eğitim araçları ile bilinçli sürücüler kazandırır.

BÜYÜK KAMPANYA YILDA BİR SEFER GELİR

Aktaş Sürücü Kursunun teoride ve pratikte en iyi eğitimi sürücü adaylarına sunuyor ve trafiğe, çevreye duyarlı sürücüler yetiştiriyor. Sağlık, Motor ve Trafik dersleri alanında tecrübe sahibi uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Aktaş sürücü kursu, kursiyerlerinin ehliyet sınavına ve direksiyon sınavına en iyi şekilde hazırlanarak öz güven sahibi sürücüler yetiştirmeyi hedeflemektedir.  Ehliyet sahibi olmak istiyorsanız vade farksız, kredi kartına Peşin Fiyatına 12 taksit imkânını kaçırmayın.

Aktaş Sürücü Kurs'undan A,A1,A2,B,C,E ehliyet sınıfları hizmeti alabilirsiniz. EHLİYET ALMAK ARTIK ÇOK KOLAY

Aktaş Sürücü Kursu en iyi ve en doğru çözümleri sizlere sunmaya devam ediyor.

Kampanya'dan yararlanmak için, Acele Edin

0 264 418 45 33 0 555 975 78 70

Ömercikler Mah. 8004 Sokak. No:13 54400

(Baraka Camii Yanı) Akyazı/SAKARYA

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI