AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 08-07-2024 19:05   Güncelleme : 08-07-2024 19:08

BOZUK YOL VATANDAŞLARI İSYAN ETTİRDİ: 08–07–2024

BOZUK YOL VATANDAŞLARI İSYAN ETTİRDİ: 08–07–2024

BOZUK YOL VATANDAŞLARI İSYAN ETTİRDİ: 08–07–2024

Belediyecilik nedir nasıl yapılır

bu konuda siyasi partiler adayları belirlemede halkın dilinden anlayan himmeti desinler için değil Allah için yapacak adaylar belirlemelilerdir aksi takdirde bu ve benzeri şikayetleri har zaman duyarsınız

52 yaşındaki Nurhan Demiralay'ın ATV aracı ile kaza yaparak hayatını kaybettiği Acelle Yayla yolu vatandaşlar tarafından düzeltiliyor.

Acelle Yaylası yolunda 3 Temmuz günü Nurhan Demiralay kullandığı ATV aracı ile ağaçlık alana uçmuş. Kazada Demiralay, olay yerinde hayatını kaybetmişti.

olayın yaşandığı yayla yolunun bozuk olduğunu belirten vatandaşlar, yolda çalışma yapmayan Akyazı Belediyesi'ne ve Başkan Bilal Soykan'a tepki gösterdi. 'Tayyip Erdoğan rüzgârı ile geliyorlar. Onlar yatacaklar. Burada yolları gelip Tayyip Erdoğan yapacak' diyerek tepkilerini dile getiren vatandaşlar, bozuk yolu kazma kürekle düzeltmeye çalıştı.

aarçla çakıl taşıyıp yolu düzeltmeye çalışan vatandaş; " Belediye başkanına oy verdik. Bizi ödüllendirdi burada. Kazma kürekle yol yapıyoruz yaylada. Geldiler gezdiler burayı, gördüler. Gezmeye gelirler. Tayyip Erdoğan rüzgarı ile geliyorlar. Burada yolları gelip Tayyip Erdoğan yapacak. Onlar yatacaklar. Bir arabayı gönderip iki saatte yapılacak. Böyle bir şey var mı?. Nallıhan'daki orman yollarına götüreceğim onu. Adamlar asfalt gibi yapmış" diyerek tepkisini dile getirdi.

Ölümlü kazaya bozuk yolun sebep olduğunu anlatan bir başka vatandaş da; " Kaç kişi daha ölecek bakalım... Ondan sonra gelecek yolu yapmaya. Kazaya çukurlar neden oldu. Belediye başkanı gurur duysun" dedi.

https://youtu.be/Tff-PpzY4nM?si=wfBj09fb3hHC00ME

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI