TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 17-10-2022 16:40   Güncelleme : 17-10-2022 16:43

TEŞEKKÜR BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ.

TEŞEKKÜR BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ.

TEŞEKKÜR BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ.

SUBÜ İlkyardım Eğitim Merkezi Öğretim Üyeleri tarafından SUBÜ İdari ve Akademik personeline Hizmet içi İlk yardım Eğitimi verilmesi dolayısıyla eğitimde görev alan Öğretim üyelerine Rektör Prof.Dr.Mehmet Sarıbıyık tarafından Teşekkür belgeleri takdim edildi.

Personel Daire Başkanlığı ve Sivil Savunma Uzmanlığı işbirliği ile düzenlenen İlk Yardım Eğitimi başarıyla tamamlandı. Kurumumuz Akyazı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunun değerli hocalarının anlatımıyla gerçekleştirilen eğitimler 3 grup halinde 43 personelin katılımıyla gerçekleştirildi.

Katılımcıların gönüllü olarak katıldığı ve “İlk yardım hayat kurtarır.” bilinciyle yoğun ilgi gösterdiği eğitimde teorik bilgilerin yanı sıra birebir yaptırılan uygulamalar ile bilgiler desteklendi.

30.06.2022-08.08.2022 tarihleri arasında İlk Yardım Eğitim Merkezi (İYEM)tarafından Üniversite idari ve akademik personeline verilen hizmet içi ilk yardım eğitimi ile ilgili SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet SARIBIYIK tarafından gönderilen teşekkür belgeleri personel daire başkanlığı tarafından eğitmenler Prof. Dr. Cemil ÖRGEV

Doç. Dr. Feride TAŞKIN YILMAZ

Dr. Öğr. Üyesi Fatma CEVAHİR

Dr. Öğr. Üyesi Fatma TANRIKULU

Arş. Gör. Halit ÇELİK'E

takdim edildi.

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI