AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 23-08-2023 18:19   Güncelleme : 23-08-2023 18:29

GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ

GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ

GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ

AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya dün Akyazı’yı ziyaret etti.

İlk olarak Akyazı Belediye Başkanı Bilal SOYKAN’ı ziyaret eden Milletvekili Kaya sonrasında ise AK Parti İlçe Teşkilatı’nda partililer ile bir araya geldi.

AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurten Birincioğlu ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Çolak’ın da yer aldığı programda Murat Kaya Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Marmara birincisi olan AK Parti Akyazı İlçe Teşkilatı’nı tebrik etti.

Milletvekili Murat Kaya, Belediye Başkanı Bilal Soykan ve AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem teşkilat ziyareti sonrasında ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti ve vatandaşlarla bir araya geldi. Akyazı’nın gönlünde ayrı bir yere sahip olduğunu ifade eden Milletvekili Murat Kaya, “ Burada olmaktan ve Akyazılılarla bir araya gelmekten her zaman keyif alıyorum.

Akyazı geride bıraktığımız seçimlerde her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımıza ve bizlere büyük bir destek verdi. Şimdi hizmet ve vatandaşlarımızla bir arada olma zamanı. 1 Ekimde başlayacak olan meclis çalışmaları öncesinde sahada hemşerilerimizle bir araya gelerek onların talep ve önerilerini dinliyoruz.

Akyazı bizi her zaman olduğu gibi çok güzel karşıladı ve bağrına bastı.

İlgi ve alakalarından ötürü tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI