AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 16-02-2023 12:48   Güncelleme : 16-02-2023 12:51

EMEKLİLİK DİLEKÇELERİNİ VERDİLER

EMEKLİLİK DİLEKÇELERİNİ VERDİLER

Akyazı Belediyesi Müdürleri Emeklilik Dilekçelerini Verdiler

Akyazı Belediyesi Müdürleri Emeklilik Dilekçelerini Verdiler..

Akyazı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Dursun Altıntaş ve Muhtarlık İşleri müdürü Orhan Benli hizmet sürelerinin dolması üzerine Emeklilik dilekçelerini İnsan Kaynakları müdürü Nur Yılmaz’a elden teslim ederek emeklilik yolunda ilk adımlarını attılar.

Muhtarlık işleri müdürü Orhan Benli emekli olması dolayısıyla bir veda yazısı yayımladı..

EMEKLİLİK VEDA KONUŞMASI

   Kıymetli büyüklerim,  sevgili akran ve küçüklerim;  Vedalaşmanın dünyanın en zor işi olduğunu düşünüyorum,  ‘’Her doğan güneşin bir batışı vardır’’  tıpkı insan hayatı gibi.  Hiç silinmeyecek hayaller ve anılar bırakarak yıllardır sürdürdüğüm bu Belediyecilik mesleğinde 1988 yılında Altındere Belediyesinde göreve başladım, ayrıca görevimin yanında Dokurcun, Çamlıca, Küçücek ve Karapürcek Belediyelerinde İmar ve Fen İşleri görevlerinde ücretsiz vekâlet ettim. 2014 yılında Akyazı Belediyesi Yazı İşleri, Park ve Bahçeler ve son olarak Muhtarlık İşleri Müdürü olarak görevlendirildim, ayrıca mevcut görevimin yanında, birçok müdürlük görevine ücretsiz vekalet ettim.

’’Tecrübe emekli olmaz’’ Genç arkadaşlarıma bırakmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorum. Kardeşlerim, size naçizane son nasihatlerim; İlçemizi, Belediyemizi, mesai arkadaşlarınızı sevin, büyük başarılara ancak el ve gönül birliği ile ulaşılır. Halka hizmet zahmetli fakat kutsaldır. Sizlerden dürüst, adaletli, çözüm odaklı işler yapmanızı, vatan ve milletiniz için çok çalışmanızı tavsiye ederim..

Benden yana haklarınız varsa helal olsun, sizlerde haklarınızı helal edin. Allahaısmarladık hoşça kalın.. 16.02.2023

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI