AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 21-08-2022 17:18   Güncelleme : 21-08-2022 17:20

EKİN UZUNLAR KONSERİ ERTELENDİ

EKİN UZUNLAR KONSERİ ERTELENDİ

EKİN UZUNLAR KONSERİ ERTELENDİ

Ekin Uzunlar konserimiz için erteleme kararı alınmıştır. Konser 14 Eylül tarihinde yapılacak, detaylar ise önümüzdeki günlerde netleşecektir.

Sakarya büyükşehir  Belediyesi, bugün gerçekleştirilecek olan MTB Eliminatör Dünya Kupası sonrasında 19.00’da Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde yapılması planlanan Ekin Uzunlar konserinin ülke genelinde yaşanan elim olaylar sebebiyle ertelendiğini açıkladı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan duyuruda, “Sakarya’mıza ve bu şehirde yaşayan her bir vatandaşımızı güzel günlerde, etkinliklerde ve konserlerde buluşturmak için yoğun çalışmalar yürütmekteyiz. Bu düşünceyle şehrimizde güzel bir Ağustos ayının başlangıcını yaptık ve programlarımıza devam ediyoruz.

Güzel günlerin yanında güzel ülkemizde istenmeyen, elde olmayan elim olaylar yaşanıyor.

Geçtiğimiz gün Gaziantep’te ve Mardin’de meydana gelen, 35 vatandaşımızı bizden koparan, 57 vatandaşımızın da yaralanmasına sebep olan iki farklı kazayı her birimiz derin bir üzüntüyle takip ettik. Bu sebeple dünyanın dört bir yanından canlı yayınlanacak olan MTB Eliminatör Dünya Kupası sonrasında 19.00’da bisiklet vadimizde gerçekleştireceğimiz Ekin Uzunlar konserimiz için erteleme kararı alınmıştır.

Konser 14 Eylül tarihinde yapılacak, detaylar ise önümüzdeki günlerde netleşecektir.

Kaybettiğimiz her bir vatandaşımızı rahmetle anıyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz” denildi.

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI