TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 21-09-2022 20:05   Güncelleme : 21-09-2022 20:10

CUMHURBAŞKANI CUMARTESİ GÜNÜ SAKARYA'YA GELİYOR

CUMHURBAŞKANI CUMARTESİ  GÜNÜ SAKARYA'YA GELİYOR

CUMHURBAŞKANI CUMARTESİ

GÜNÜ SAKARYA'YA GELİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sakarya programı netleşti. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Erdoğan'ın 24 Eylül Cumartesi günü Sakarya'ya geleceğini duyurdu. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplu açılış töreni için Eylül ayı sonunda Sakarya'da olacağı bildirilmişti.

Dün ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 24 Eylül Cumartesi günü Sakarya'da olacağı yönünde bilgiler gelmişti. Bugün ise Sakarya Valiliği basın kuruluşlarına ziyarete ilişkin programı takip edecek olan basın mensuplarına tanıtım kartı düzenlenmesine yönelik bilgilendirme yapmıştı.

Ancak Valilik ikinci bir duyuru göndererek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 24 Eylül'de Sakarya'ya yapacağı ziyaretin sehven bildirildiğini aktardı.

valilik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Eylül 2022 Cumartesi günü İlimizi teşrif edeceklerinin sehven bildirildiğini açıklamıştı.

Cumhurbaşkanı'nın Sakarya ziyaretine ilişkin AK Parti İl Başkanı Yunus Tever'den açıklama geldi.

Tever, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; " Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 24 Eylül Cumartesi Günü Saat 17:00’de Demokrasi Meydanı’nda siz kıymetli hemşehrilerimiz ile buluşuyor. Bu dev buluşmaya tüm halkımız davetlidir" ifadelerini kullandı. Erdoğan'ın programda yapımı tamamlanan eski adı Toyotasa olan Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi başta olmak üzere birçok hizmetin toplu açılışını gerçekleştirmesi bekleniyor.

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI