AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 14-10-2022 17:10   Güncelleme : 14-10-2022 17:17

BELEDİYEDE NELER OLUYOR

BELEDİYEDE NELER OLUYOR

BELEDİYEDE NELER OLUYOR

GİDEN GELEN BELLİ DEĞİL

Başkan Soykan Fen İşleri Müdürü Uğur Kuş’u görevden alıp yerine Seçkin Yıldırım’ı atamasının ardından İmar Müdürü Kerem Curoğlu’nu da görevden alarak yerine Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Biriminde çalışmakta olan ve başkan Soykan’a yakınlığı ile bilinen arkadaşı Aslan Yılmaz’ı getirmişti.

Uğur Kuş Plan Proje Müdürü, Kerem Curoğlu’da teftiş kurulu Müdürü olmuştu.

DAHA SONRA

Uğur Kuş’un Fen İşleri Müdürü iken İmar Müdürlüğüne kaydırılmasından sonra göreve gelen Seçkin Yıldırım’da bu görevden Destek Hizmetleri Müdürlüğüne atandı ve yerine Akyazı belediyesinin Çeşitli birimlerinde görev alan İnsan Kaynakları Müdürü Muhammet Atılgan Fen İşleri Müdürlüğüne vekaleten atandı.

Alınan bilgiye göre Fen İşleri Müdürü olarak görev yaparken girdiği görevde yükselme sınavını kazanması üzerine Seçkin Yıldırım bu görevden alınarak bu yılın başlarında ihdas edilen ve halen kadrosu boş olan Destek Hizmetleri Birimine Müdür olarak atandı.

Fen İşleri Müdürlüğüne vekaleten atanan Muhammet Atılgan’ın asıl kadrosu olan İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini de bu vekaletle birlikte yürüteceği öğrenildi. Muhammet Atılgan daha önce de basın müdürlüğüne vekalet etmişti.

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI