TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 26-06-2023 23:10   Güncelleme : 26-06-2023 23:16

BAŞKAN ALİŞAN’DAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

BAŞKAN ALİŞAN’DAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

BAŞKAN ALİŞAN’DAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, Kurban Bayramı öncesinde bayram alışverişlerinin Sakarya’nın esnaf ve sanatkarlarından yapılması çağrısında bulunarak, “Alışverişinizi şehrin esnafından yapın kazanan Sakarya olsun” dedi.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde alışverişlerin şehrin esnaf ve sanatkârlarından yapılması çağrısında bulunan Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, “Sakarya’da faaliyet gösteren binlerce esnaf ve sanatkarımız, Kurban Bayramı alışverişleri için vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Sakaryalı hemşerilerimizden alışverişlerinde esnaf ve sanatkârımızı tercih etmesini istiyoruz. Bayramlar esnaf ve sanatkârımız için son derece önemlidir. Alışverişinizi şehrin esnafından yapın kazanan Sakarya olsun” dedi.

ŞEHRİN KATMA DEĞERİ İÇİN

Sakarya’da esnaf ve sanatkarların binlerce kişiden oluşan büyük bir aile olduğunu kaydederek, “Giyiminden ihtiyacına, teknolojisinden, mobilyasında, gıdasından zücaciyesine kadar onlarca farklı alanda esnaf ve sanatkarlarımız faaliyetlerini sürdürüyor. Sakaryalı esnaf ve sanatkârlarımız bu şehirde kazanıp yine bu şehirde harcıyorlar. Şehrimizin katma değerinin devam etmesi ve Sakarya’mızın kazanması için tüm vatandaşlarımızdan hassasiyet bekliyoruz” diye konuştu.

KURBAN BAYRAMI TEBRİĞİ

Alişan son olarak tüm Sakarya’nın Kurban Bayramını tebrik ederek, “Tüm Sakarya’mızın, ülkemizin ve İslam âleminin Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum. Esnaf ve sanatkârlarımıza bol kazançlı ve bereketli bir bayram diliyorum. Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, huzur içinde mutluluğumuzun daim olduğu nice bayramlara ulaşmak ümidiyle” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI