TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 13-09-2022 15:25   Güncelleme : 13-09-2022 15:28

BALIKÇI HÜSEYİN'DEN AKYAZI'YA ÖZEL KAMPANYA

BALIKÇI HÜSEYİN'DEN AKYAZI'YA ÖZEL KAMPANYA

BALIKÇI HÜSEYİN'DEN AKYAZI'YA ÖZEL KAMPANYA

Karadeniz deki palamut bolluğu tezgahlara yansıdı.

Fiyatlar düştü. Akyazı'nı balıkçısı Balıkçı Hüseyin, bollukla birlikte tezgahların şenlendiğini vatandaşın ucuza sağlıklı balık tüketebileceğini söyledi. Mezattan aldıkları kasalar dolusu taze palamutları Akyazılılara ulaştırdıklarını ifade eden Balıkçı Hüseyin, 1 kiloluk palamutun adedinin 40 liraya kadar düştüğünü söyledi.

sezon öncesi bol olacağı söylenen palamut yüzleri güldürüyor. Karadeniz'den adeta palamut fışkırırken fiyatlarda düştü. 1 kiloluk palamutun fiyatı 90 liradan 40 liraya kadar düştü. Orta boy palamutlar ise 25 liradan tezgahta yerini aldı. Balıkçı Hüseyin markasıyla bilinen Hüseyin Akbaş, palamutta bolluk olduğunu ifade etti. Fiyatında vatandaş için oldukça güzel olduğuna işaret eden Akbaş, vatandaşın sağlıklı, taze balığı ucuza tüketeceğini söyledi.

Akbaş "Sezon güzel başladı. İnşallah böyle devam eder. Şimdi palamut zamanı. Havalar soğudukça istavrit, hamsi, çinekop da bollaşacak. Mezattan en taze ve seçilmiş balıkları Sakarya halkımıza ulaştırıyoruz. Biz her gece Karamürsel balık halinden mezat alanından değerli Sakaryalılara sağlıklı yaşam için en taze balıkları getiriyoruz" dedi.

Alanlarında uzmanlaşmış şef ve aşçıları ile en seçkin taze balık çeşitlerini mezeleriyle, sağlıklı ve lezzetli bir şekilde Akyazı ve Serdivan'da ki eşsiz mekanda Sakaryalılar ile buluşturduklarını anlatan Hüseyin Akbaş; "İster ailenizle birlikte hoş ve ferah bir ortamda günlük taze balık çeşitlerini tadın. Dilerseniz size özel hazır temizlenmiş tap taze balıkları evinizde pişirin. Balık yiyin sağlıklı kalın" diye konuştu.

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI