TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 14-08-2022 15:46   Güncelleme : 14-08-2022 15:46

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MESUT EKREM’DEN 21.YIL MESAJI

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MESUT EKREM’DEN 21.YIL MESAJI

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MESUT EKREM’DEN 21.YIL MESAJI

AK Parti’nin 21'inci Kuruluş Yıldönümü Mesajı

AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, AK Parti’nin 21'inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı. AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, AK Parti’nin 21'inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında,

Bu gün 21. yaşımıza giriyoruz, geriye dönüp baktığımızda partimiz her geçen gün daha dinamik, daha heyecanlı, çok daha gençleşen ve geleceğe umutla bakan kadroları ile Ülkemizi muasır medeniyetler seviye taşımak için gece gündüz çalışmaktadır" dedi. Ekrem'in mesajı şöyle; “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur.

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ’her şey Türkiye için’ ve ’bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olamayacak’ diyerek başlattığı siyasi mücadelemiz bugün 21. yılına ulaşmıştır.

ülkemizin ve milletimizin geleceğini ışığıyla aydınlatan Partimiz, umudun ve inancın adı olmuş, Ülkemizi önemli ve stratejik bir ülke haline getirmiştir. 14 Ağustos 2001’de Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde arkasındaki milyonlarla kutlu yola çıkan partimiz, her seçimde başarılarını katlayarak arttırmıştır.

Bugün 21. yaşımıza giriyoruz, geriye dönüp baktığımızda Partimiz her geçen gün daha dinamik, daha heyecanlı, çok daha gençleşen ve geleceğe umutla bakan kadroları ile Ülkemizi muasır medeniyetler seviye taşımak için gece gündüz çalışmaktadır.

ülkemizi 2023 ve 2071 hedeflerine ulaştırmak için aşkımız ve heyecanımız bakidir. Bu duygu ve düşüncelerle AK kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını selamlar, bu yolda hayatını kaybetmiş olan dava arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet dilerim. AK Parti’mizin 21. kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. Rabb’im, bu kutlu yürüyüşte, milletimize hizmet yolunda bizleri mahcup etmesin. Ülkemizi, milletimizi, partimizi tüm hainlerden, şer odaklarından korusun”


 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI