TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 06-05-2022 14:39   Güncelleme : 06-05-2022 14:51

AYŞENUR VE MUHAMMED RESUL EVLENDİ

AYŞENUR VE MUHAMMED RESUL EVLENDİ

AYŞENUR VE MUHAMMED RESUL EVLENDİ

Akyazı eski Belediye Başkanı ve 22-23. Dönem Milletvekili Recep Yıldırım'ın kızı Ayşenur ile Muhammed Resul Işıker, dünya evine girdi Recep Yıldırım'ın kızı Ayşenur ile Halil Işıker'in oğlu Muhammed Resul Işıker, Akyazı Düzcanlar Düğün Salonu'nda yapılan nikah töreni ile hayatlarını birleştirdi.

yıldırım ve Işıker ailelerinin mutlu günlerine siyaset ve iş dünyasının yanı sıra dostları, yakınları ve sevenleri de ortak oldu.

Nikah törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, 25. dönem AK Parti Sakarya Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci, AK Parti 22 ve 23. dönem Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, Sakarya Müftüsü Hasan Başiş, Sakarya Basın Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe, Akyazı Basın Birliği Başkanı Ali Yıldırım, muhtarlar, Yıldırım ve Işıker ailelerinin yakınları katıldı. Recep Yıldırım, törene katılan davetliler ile yakından ilgilendi.

Törende konuşan İl Müftüsü Başiş; "Milletvekilliği ve Akyazımızda belediye başkanlığı yapmış, güzel hizmetler yapmış değerli Recep Yıldırım'ın kızının kına merasimindeyiz. Rabbim hayırlara ve güzelliklere vesile eylesin. Bu gibi kınalar, düğünler bir araya geliyoruz, paylaşıyoruz. Belki de bir şeyler konuşuyoruz. Bazı konuları burada müzakere ediyoruz.

Bir araya gelmenin ve birlik beraberliğin güzelliği var" dedi.

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI