TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 16-04-2022 15:46   Güncelleme : 16-04-2022 15:47

ATSO BAŞKANI Z. ŞİNASİ BAYRAKTAR DOĞU MARMARA-BATI KARADENİZ ODA VE BORSA BAŞKANLARIYLA İSTİŞARE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ.

ATSO BAŞKANI Z. ŞİNASİ BAYRAKTAR DOĞU  MARMARA-BATI KARADENİZ ODA VE BORSA  BAŞKANLARIYLA İSTİŞARE TOPLANTISINDA  BİR ARAYA GELDİ.

ATSO BAŞKANI Z. ŞİNASİ BAYRAKTAR DOĞU

MARMARA-BATI KARADENİZ ODA VE BORSA

BAŞKANLARIYLA İSTİŞARE TOPLANTISINDA

BİR ARAYA GELDİ.

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş’in ev sahipliğinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu başkanlığında yapılan toplantıya Akyazı Ticaret Odası Başkanı Şinasi Bayraktarın yanı sıra Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şener Bayraktar, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Âdem Sarı, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Karslıoğlu, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Körfez Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaska, Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nazım Pazvant, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Karmitoğlu, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak, Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar, TOBB Oda-Borsa Daire Başkanı Hasan Erbay ve Türk-İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Fatih Ayçin katılım gösterdi.

Toplantıda bölge illerindeki üyelerin sorun ve talep beklentileriyle ilgili çözüm önerileri üzerine istişare edildi. Türk-İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Fatih Ayçin tarafından Odanın çalışma faaliyetleriyle ilgili bilgilendirme sunumu yapıldı.

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI