TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 08-04-2022 15:57   Güncelleme : 08-04-2022 15:59

VALİ ÇETİN OKTAY KALDIRIM’IN TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN 177. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI

VALİ ÇETİN OKTAY KALDIRIM’IN TÜRK POLİS  TEŞKİLATI’NIN 177. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI

VALİ ÇETİN OKTAY KALDIRIM’IN TÜRK POLİS

TEŞKİLATI’NIN 177. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI

Devletimizin bekası, kamu düzeninin tesisi ve her türlü tehdide karşı halkımızın can ve mal güvenliğinin temini için fedakârca çalışarak her şartta huzur ve güvenin teminatı olan Türk Polis Teşkilatımızın 177’nci kuruluş yıl dönümünde, polisimizin yaşadığı haklı gurur ve heyecanını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kurulduğu günden bu yana gücünü halkından ve kanunlardan alan, ülkemizin huzur ve güvenliği için olağanüstü gayretler sergileyen, toplumun güvenini ve takdirini kazanan Emniyet Teşkilatımız, mesai mefhumu gözetmeksizin almış olduğu bu kutsal görevi ifa ederken vatan sevgisiyle mümeyyiz, duyarlı ve vatandaş merkezli hizmet anlayışıyla toplumun beklenti, ihtiyaç ve taleplerini de dikkate alarak hizmet vermiş ve vermeye de devam etmektedir.

Hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan uhdesine almış olduğu bu kutsal ve önemli görevi ifa eden Emniyet Teşkilatımızın, halkımızla da el ele vererek Sakarya’mızın daima bir huzur coğrafyası olmasında ve güvenlik açısından da önemli başarılar kazanılmasında büyük rolü vardır. Bugüne kadar üzerine düşen görevleri ziyadesiyle yerine getirmeye özen ve büyük gayret gösteren Türk Polisinin, bundan sonra da yine aynı azim, kararlılık ve yüksek vazife şuuru ile çalışmalarına devam edeceklerine yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; İlimizde huzur ve güven ortamının sağlanmasında emeği geçen tüm Emniyet Mensuplarının 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 177. Kuruluş Yıl Dönümünü içtenlikle kutluyor, kutsal değerlerimiz olan vatan, millet ve bayrağı uğruna canlarını feda ederek şehit olan tüm emniyet mensuplarına Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize ve emeklilerimize esenlikler diliyorum. Teşkilatımızın güzide mensuplarına aile bireyleri ile birlikte sağlık, huzur ve mutluluklar temenni ediyorum.

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI