TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 07-04-2022 22:35   Güncelleme : 07-04-2022 22:39

ACA’LI MİNİKLERDEN RAMAZAN ETKİNLİĞİ

ACA’LI MİNİKLERDEN RAMAZAN ETKİNLİĞİ

ACA’LI MİNİKLERDEN RAMAZAN ETKİNLİĞİ

Akyazı Cumhuriyet Anaokulu öğrencilerinin aileleri ve öğretmenlerince hazırlanan Ramazan kolileri, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Akyazı Cumhuriyet Anaokulu öğrenci velileri ve öğretmenleri, Ramazan ayında örnek bir çalışmaya imza attı. Okulun Sosyal Faaliyetler Komisyonu'nca organize edilen çalışma kapsamında veliler ve öğretmenlerce temin edilen erzaklar, anaokulu öğrencileri tarafından kolilere yerleştirildi. Hazırlanan erzak kolileri, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Okul Müdürü ve öğretmenleri Ramazan etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen bu etkinlikle hem yarının büyükleri olacak çocuklarımıza yardımlaşma, dayanışma gibi değerleri katabilmeyi hem de Ramazan ayının faziletini hep birlikte yaşayabilmeyi amaçladıklarını belirttiler.

Okul İdaresinden yapılan açıklamada;

‘’Okulumuz Ramazan Etkinlikleri kapsamında velilerimizin katkıları ile oluşturulan gıda kolileri ihtiyaç sahibi 37 aileye ulaştırıldı. Çocuklarımıza yardımlaşma, paylaşma, işbirliği gibi davranışların kazandırılması amaçlanan etkinliğimize katılım gösteren tüm velilerimize, kolilerin hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve personelimize, ihtiyaç sahiplerinin tespitinde ve dağıtımında yardımcı olan mahalle muhtarımız Hüseyin Yazıcı’ya teşekkür ederiz.’’ denildi.

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI