TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 04-04-2022 20:24   Güncelleme : 04-04-2022 20:27

BAYRAKTAR’DAN ÇETİNE ZİYARET

BAYRAKTAR’DAN ÇETİNE ZİYARET

BAYRAKTAR’DAN ÇETİNE ZİYARET

ATSO' Başkanı Bayraktar'dan, Akyazı Sanayi Sitesi Koruma Kollama ve Yaşatma Derneğine Ziyaret

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z. Şinasi Bayraktar Akyazı Sanayi Sitesi Koruma Kollama ve Yaşatma Derneği Başkanı Ömer Çetin Sarıyı ziyaret etti. Ziyarette Dernek yönetimi de hazır bulundu.

Akyazı Sanayi Sitesi Koruma Kollama ve Yaşatma Derneği Başkanı Ömer Çetin Sarı Akyazı sanayi sitemizde doluluk had safhada olduğunu sanayimizde iştigal etmesi gereken esnaflarımız gerek kiralık gerekse de satın almak istese dahi dükkan bulmakta sıkıntı yaşamaktadır mevcut sanayinin talebi karşılayamadığını yeni sanayi alanlarının ilçemize kazandırılması yönündeki talebini Başkan Bayraktar ile paylaştı.

Başkan Bayraktar;

Mevcutta bulunan Kuzuluk sanayi bölgesine ek olarak 1/5000 ölçekli sanayi bölgesinin çalışmalarının devam ettiğini, ve 100 bin metre kareye yakın alanı sanayi sitesi esnafına tahsis edilerek sanayi sitesi esnafının sıkıntılarının ortadan kalkacağını ifade etti.

Akyazı Sanayi Sitesi Koruma Kollama ve Yaşatma Derneği Başkanı Ömer Çetin Sarı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başkan Bayraktar’a teşekkür etti.

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI