TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 02-04-2022 15:44   Güncelleme : 02-04-2022 15:46

AYHAN ARSLAN MAZBATASINI ALDI

AYHAN ARSLAN MAZBATASINI ALDI

AYHAN ARSLAN MAZBATASINI ALDI

Akyazı Yeniden Refah partisi ilçe teşkilatının 2. olağan kongresi Akyazı Sosyal Gelişim Merkezinde gerçekleşti. Kongreye Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Akyazı Gelecek Partisi ilçe başkanı Hüseyin Güler, Deva Partisi ilçe Başkanı Erkan Çoruhlu Stk temsilcileri ,Muhtarlar ve Parti üyeleri katıldı.

Kongre Akyazı Sosyal Gelişim merkezinde saat 14:00’de Rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan için kuranı kerim tilaveti ile başladı. Divan kurulunun seçilmesinin ardından seçime gidildi.

Tek listeyle seçime gidilen kongrede mevcut başkan Resul Kuşdil Sakarya İl Başkan Yardımcılığı ve İcra Kurulu üyesi olarak görevine devam ederken, Akyazı ilçe başkanlık görevini Yol arkadaşı Ayhan Arslan’a devretti.

AYHAN ARSLAN MAZBATASINI ALDI

Akyazı Yeniden Refah partisi ilçe teşkilatının 2. olağan kongresinde delegelerin tamamının oyunu alan Ayhan Arslan partinin yeni ilçe başkanı oldu

01.04.2022 Cuma günü ilçe seçim kurulundan mazbatasını aldı

Arslan:

Mübarek Ramazan ayının arifesinde ve mübarek cuma günü Yeniden Refah partisi Akyazı ilçe başkanlığı mazbatasını Akyazı seçim kurulundan teslim aldık. Mübarek Ramazan ayı ve cuma gününün hürmetine Allah yapacak olduğumuz hizmetlerde işlerimizi kolaylaştırsın ve Akyazımıza ve ülkemize hayırlı hizmetler etmeyi nasip eylesin. Bu vesileyle de Ramazan ayının Akyazımıza ve tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını niyaz ederim. Hoş geldin ya şehri Ramazan.

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI