TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 01-04-2022 23:02   Güncelleme : 01-04-2022 23:04

BAYRAKTAR’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

BAYRAKTAR’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

BAYRAKTAR’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

Ramazan ayının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımlayan AKYAZI TSO Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar , “Duaların ve ibadetin daha da anlam kazandığı bu mübarek ayın, başta Müslüman dünyası olmak üzere tüm insanlara hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

 

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Ramazan ayının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı onbir ayın sultanı Mübarek Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Bayraktar, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“İnancımızın ve kültürümüzün en güzel örneklerinin sergilendiği, şefkat, merhamet ve rızkın bol olduğu, gönüllerin coştuğu, ruhlarımızın arındığı bu anlamlı ay, hepimiz için nefis muhasebemizi yapmak, paylaşmak, birlik ve beraberlik duygularını çoğaltmak, insani erdemlerimizi güçlendirmek için büyük fırsatlar sunmaktadır dedi.

Bayraktar ; Birlik ve beraberliğin, dayanışmanın, kaynaşmanın ve ihtiyaç sahibi insanların gözetildiği Ramazan ayını, özüne layık bir şekilde yaşamalı, gönüller arasında köprüler kurarak, paylaşmayı ve birlikte yaşamayı egemen kılmalıyız. Bu duygularla iş dünyası adına; Mübarek Ramazan ayının milletimiz, ülkemiz, bütün İslam Alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını, insanlığa huzur ve barış getirmesini Yüce Allah'tan niyaz eder, tüm vatandaşlarımızın bu mübarek ayını kutlarım.” ifadelerinde bulundu.

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI