TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 27-03-2022 14:55   Güncelleme : 27-03-2022 15:25

ESNAF VE SANATKARLAR EMİN ÜSTÜN’LE DEVAM

ESNAF VE SANATKARLAR EMİN ÜSTÜN’LE DEVAM

ESNAF.SEÇİM.EMİN.KONGRE

Akyazı’da faaliyetlerini sürdüren SESOB’a bağlı Odaların sonuncu kongresini Esnaf ve Sanatkarlar Odası yaptı.

Nostalji Sosyal Tesislerinde yapılan kongrede Divan başkanlığını SESOB Başkanı Hasan Alişan yaparken kendisine Akyazı Manifaturacılar Odası Başkanı İsmet Öztürk, Bakkallar Odası Başkanı Hüseyin Kaliç, Şoförler Odası Başkanı Şaban Özdemir ve Gıda Maddeleri Odası Başkanı Mustafa Demiralay divan üyeleri olarak yardımcı oldu.

Saygı duruşu ve istiklal marşının söylenmesi ile başlayan kongrede yönetim ve denetim kurullarının raporları, hesap raporu ve tahmini bütçe okunarak oylandı ve oybirliği ile kabul edildi. Yine aynı şekilde yönetim ve denetim kurulları da genel kurul tarafından oy birliğiyle ibra edildiler.

Yargı gözetiminde yapılan ve tek listeyle girilen seçimde mevcut başkan Emin Üstün güven tazeleyip tekrar Odanın başkanı oldu

Yapılan kongreye belediye başkanı Bilal Soykan, siyasi partilerin ilçe başkanları, ATSO Meclis başkanı Muzaffer Başer, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Halkbank Akyazı Şube Müdürü Dursun Ali Mollaoğlu, Akyazı Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi başkanı Ahmet Durmuş, SESOB’A bağlı bezi Odaların başkanları ile Odaya kayıtlı üyeler katıldı.

 

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI