TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 24-03-2022 14:12   Güncelleme : 25-03-2022 14:12

MİNE YILDIRIM AKYAZI HABERE ATANDI

MİNE YILDIRIM AKYAZI HABERE ATANDI

Akyazı Haber Genel Yayın Yönetmenliği'ne Mine Yıldırım getirildi

Akyazı'nın en çok takip edilen sitesi Akyazı Haber'de görev değişikliği.

Akyazı Haber Genel Yönetmenliği görevine Nuri Kuru'nun ilçe dışına yerleşmesinden dolayı Mine Yıldırım getirildi. Mine Yıldırım, bilgi birikimi ve tecrübesiyle Akyazı Haber'e yeni bir soluk getirecek.

Yıldırım; "Önemli bir görev üstlenmenin mutluluğunu yaşıyorum. Akyazı Haber sadece Akyazı'da değil Sakarya'da da önemli bir yere sahip. Dünyanın neresinde olursalar olsunlar Akyazı'dan doğru haber almak isteyenlerin ilk adresiyiz. Doğru ve ahlaklı yayıncılık anlayışı içinde Akyazı Haber'i daha yukarılara taşımak istiyoruz. Buradaki gelişim ruhunu hep birlikte daha da yukarıya taşıyacağımızdan şüphem yok” dedi.

Mine Yıldırım Kimdir ?                             

Mine Yıldırım, 21 Mart 1994'te Akyazı da doğmuştur. İlkokulu Ballıkaya ilköğretim , orta okulu ise Kuzuluk Topçusırtı Anadolu Kalkınma Vaktı Ortaokulu'nda tamamladı. Akyazı Ticaret Meslek Lisesi'inde tamamladığı Lise eğitimini takiben, Manisa Celal Bayar Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünü Onur Belgesi derecesi ile bitirdi. Akabin de ikinci öğretim kapsamında Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünü Yüksek Onur Belgesi ile tamamladıktan sonra uzmanlık unvanına sahip oldu.                                         

Kafkas Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü'nde mezun olmasına son bir dönem kaldı. Aynı zamanda Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ingilizce bölümü 3. Sınıf öğrencisi olan Yıldırım bir çok alanda eğitim, seminer ve gönüllü platformlara katılım sağladı. Yeni hedefi Sakarya Üniversitesi Gazetecilik bölümünde yüksek lisansını tamamlamaktır. 

                                        

Admin ALİ ŞANLIAdmin ALİ ŞANLI