TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 28-12-2021 14:27   Güncelleme : 28-12-2021 14:30

ATSO ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİLER

ATSO ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİLER

ATSO ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİLER

ATSO Üyelerini Ticaret İl Müdürü ve Gümrük

Müdürü ile Ziyaret Etti.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde, Odamız Genel Sekreteri Harun Bayrak, Sakarya Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca, Sakarya Gümrük Müdürü İbrahim Aksoy ile ilçemizde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyaretler sırası ile

ÇAK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ YENİ AKYAZI ŞUBESİ

müdürü Orhan Şeker ile firma sahibini

temsilen Levent Baykal,

SUNPARADİSE ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’ Fabrika Genel Müdürü

Dürser Çağatay

BÖLÜKBAŞI’ ve Mali işler direktörü Oğuz Kağan

DAĞ, ASAŞ ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ AKYAZI ŞUBESİ Teknik Koordinasyon Grup Müdürü Sadık Mutlu Ayan ve Yönetim Projeleri Grup Müdürü Alaaddin Doğru,

SUBOR BORU SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KARAPÜRÇEK ŞUBESİ Genel Müdürü Seyfettin Kılınç, işletmeleri hakkında bilgiler vererek gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyet

duyduklarını ifade ederek teşekkür ettiler.

ATSO Genel Sekreteri Harun Bayrak, ATSO başkanı Z. Şinasi Bayraktar’ın İl dışında toplantı halinde olması münasebeti ile katılım sağlayamadığından dolayı selamlarını firma yetkililerine iletti.

Bayrak konuşmasında Ziyaret gerçekleştirdiğimiz sanayi kuruluşlarımız sadece ilçe ekonomisine değil ülke ekonomisine de büyük katkılar sunan katma değeri ve istihdamı ile öncü sanayi kuruluşları içinde yer almaktadır.

Bayrak ihracat ağını daha yüksek seviyelere taşımak için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin projeleri hakkında firma yöneticilerine bilgiler verdi.

Sakarya Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca; İl müdürlüğü olarak ticaret erbaplarının ticaretleri sırasında yaşanılan sıkıntıları en aza indirmek ve güvenli bir ticaret ortamı oluşturabilmek için Bakanlığın ve Ticaret İl Müdürlüğünün projeleri hakkında firma yetkililerine bilgi verdi.

Sakarya Gümrük Müdürü İbrahim Aksoy; İhracat ve İthalat yapan firmalarımızın İlimizde kurulmuş olan ve kurulacak olan sevkıyat noktaları hakkında üyelerimize maliyeti düşük yol güzergâhları hakkında bilgiler vererek bu noktaları kullanmanın ilimize katacağı değer büyük olacaktır ifadelerinde bulunarak işletme yetkililerine teşekkür ettiler.