TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 04-12-2021 16:27   Güncelleme : 04-12-2021 16:30

BÜYÜKŞEHİR KAYNARCA’DA ASFALT ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

BÜYÜKŞEHİR KAYNARCA’DA  ASFALT ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

BÜYÜKŞEHİR KAYNARCA’DA

ASFALT ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Büyükşehir Belediyesi tarafından 16 ilçe ve şehir merkezinde gerçekleştirilen asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda ekipler Kaynarca’nın Turnalı ve Kulaklı arasında bulunan 4 bin 500 metrelik grup yolunda çalışmalara başladı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından 16 ilçe ve şehir merkezinde gerçekleştirilen asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda planlanan program dahilinde güzergahları yeni yüzüne kavuşturan Büyükşehir Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Başkanlığına bağlı ekipler; Kaynarca’nın Turnalı ve Kulaklı arasında bulunan 4 bin 500 metrelik grup yolunu yaklaşık 7 bin ton sıcak asfalt kullanarak güvenli ve modern bir görünüme kavuşturacak.

Asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor
Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Başkanlığı’nca yapılan açıklamada, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak şehir genelinde başlattığımız asfalt seferberliğine hız kesmeden devam ediyoruz. Kaynarca’da asfalt ihtiyacı olan grup yollarında çalışmaları hızlandırdık. Turnalı ve Kulaklı arasında bulunan grup yolunda çalışmalara sürdürüyoruz. Mahalleler arası ulaşımı sağlayan, bölge ulaşımının ana damarı olan yollarımızı baştan aşağı yenileyerek asfaltla buluşturmaya devam ediyoruz. Şehrin 16 ilçesine aynı gayretle hizmet götürmek için gündüz-gece çalışıyoruz” ifadelerine yer verildi.