AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 27-11-2021 16:04   Güncelleme : 27-11-2021 16:04

TEŞEKKÜRLER EKREM YÜCE

TEŞEKKÜRLER EKREM YÜCE

TEŞEKKÜRLER EKREM YÜCE

Sakarya büyükşehir belediye başkanı Ekrem Yüce UZUN YILLARDIR HİZMET ALAMAYAN Akyazı ilçesinin en büyük mahallelerinden biri olan Pazarköy mahallesine yaptığı hizmetle tüm mahalle halkının ve bağlantı yollarıyla da çevre mahalle halkının takdirini kazandı

Yapılan hizmetler için mahalle halkı ve Akyazılılar başkan Ekrem YÜCEYE Teşekkür ettiler

PAZARKÖY MAHALLESİNDE NE YAPILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz iki yıldan bu yana Pazarköy mahallesine devam eden alt yapı güçlendirme çalışmaları kapsamında, 5 kilometre yol genişletme çalışması, zemin düzeltme çalışmaları,

Saski ekiplerince 11 Kilometrelik su şebekesi yenilenmesi,

Sedaş ekipleri tarafından Elektrik direklerinin yenilenmesi ve trafo ilavesi çalışmaları,

Agdaş ekiplerince Doğalgaz hattının döşenmesi çalışmaları da tamamlanmış, Yol Sıcak Asfalt için hazır hale getirilmişti.

Doğalgaz çalışmalarının da tamamlanması ile birlikte 2000 metre (1000)’lik büz kullanılarak kanal ıslah çalışması, 1500 metre (200)’lük yağmur suyu hattı, 90 Adet Izgara ve Baca yapımı, 981 metreküp beton kullanılarak 4 km sağlı sollu olmak üzere beton kaldırım yapımı, tamamlanmıştı. Bu çalışmaların ardından Toplamda 7482 ton Asfalt serimi ve yol çizgi çalışmaları Sakarya Büyükşehir belediyesi ekiplerimizce tamamlanarak tüm kurumlarımızla birlikte yapılan yatırımın maliyeti 8.000.000 (Sekiz Milyon) olan bu çalışmalarla Yeniköy, Güzlek, Hasanbey, Harunusta ve Alaağaç mahallelerimizin geçiş güzergahı ilçenin en önemli yollarından biri olan Pazarköy mahallesi bağlantı yolu alt yapısı, üst yapısı, elektrik direkleri, Doğalgazı ve kaldırımlarıyla güzelleşen örnek yollarından biri olarak hizmete açılmıştı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce “Akyazı’mız Sakarya’mızın en değerli ilçelerinin başında geliyor. Akyazı bizlere her zaman sahip çıktı bizde her zaman Akyazı’mıza sahip çıkacağız. Görev süremiz boyunca Akyazı geneline 100 bin ton Sıcak asfalt serimi gerçekleştirdik. Bu hizmetler Akyazı’mıza yetmez inşallah çok daha iyi hizmetleri Akyazı’mıza ulaştıracağız. Tarımıyla, toprağıyla, yollarıyla, yapılan ve yapılacak hizmetlerle kalkınan büyüyen her daim gelişen bir Akyazı bizlerin hedefidir. Pazarköy mahallemizde diğer tüm kurumlarımızla el ele gönül gönüle vererek sen ben demeyerek birlikte yaptığımız tüm hizmetlerimiz Akyazı’mıza ve Pazarköy mahallemize hayırlı ve mübarek olsun “ dedi.