TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 25-11-2021 10:38   Güncelleme : 25-11-2021 11:40

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

24 Kasım Öğretmenler Günü, Nilüfer Hatun Kız Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Çelenk Sunma Töreni İle Başlayıp Akyazı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonu'nda Kutlandı.

Akyazı Kaymakamı Sayın Yakup Güney, Akyazı Belediye Başkanı Sayın Bilal Soykan , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Recep Özdemir ve tüm ilçe protokolünün katılımı ile 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı.

Akyazı Nilüfer Hatun Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ndeki çelenk sunumundan sonra Akyazı Kız İmam Hatip Lisesi Pansiyonu Salonunda kutlandı. Kutlama Programına Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Recep Özdemir'in konuşması ile devam etti.

Aday öğretmenlerimizin yemin töreni gerçekleştirildi. Öğretmenler Günü sebebi ile düzenlenen öğretmenler arası voleybol turnuvasında derece elde eden okullarımıza kupaları takdim edildi.

Ayrıca Hizmet Şeref Belgeleri ile E-Twinning sertifikaları da sahiplerine verildi.

Törenin sonunda Akyazı Belediyesi tarafından tüm öğretmenlerimizi temsilen salonda hazır bulunan öğretmenlerimize Öğretmenler Günü münasebetiyle çiçek takdim edildi.