AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 22-11-2021 12:14   Güncelleme : 22-11-2021 18:18

MERKEZDEKİ ÇALIŞMALARIN BİR BÖLÜMÜ BİTTİ

MERKEZDEKİ ÇALIŞMALARIN BİR BÖLÜMÜ BİTTİ

MERKEZDEKİ ÇALIŞMALARIN BİR BÖLÜMÜ BİTTİ

Akyazı'da Kaymakamlık yolu ve Necati Temel Caddelerinde asfalt serim ve yol çizgi çalışmaları tamamlandı.

“HER ŞEY DAHA GÜZEL BİR AKYAZI İÇİN”

her Şey Daha Güzel Bir Akyazı İçin” Sloganıyla İlçe genelinde başlatılan alt yapı ve üst yapı çalışmalarının Çarşı Merkez etabında Ömercikler Mahallesinde bulunan Kaymakamlık yolu ve Necati Temel Caddelerinde asfalt serim ve yol çizgi çalışmaları tamamlanarak ilçe halkının hizmetine sunuldu.

Akyazı Belediyesi fen işleri müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar la ilgili yetkililer tarafından yapılan açıklamada

kent içi yollarımızı yenileme çalışmalarına oldukça önem veriyoruz ve bu çalışmaları tüm mahallelerimizde uygulamayı hedefliyoruz.İfadeleri kullanıldı.

Başkan Soykan’da çalışmalarla ilgili şunları söyledi Bizler halkımızda bu mutluluğu sağlamak için tüm birimlerimizle birlikte mesai mefhumu gözetmeksizin hafta içi ve hafta sonu demeden büyük bir gayretle çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Halkımız başta olmak üzere tebrik teşekkür ve başarı dileklerini ileten kıymetli Muhtarlarımıza Sivil toplum kuruluşlarımızın değerli temsilci ve yöneticilerine Saygıdeğer Oda başkanlarımıza saygıdeğer basın mensuplarımıza Geçmiş dönem bölgemize ilçemize hizmet etmiş milletvekillerimize siyaset adamlarımıza en kalbî teşekkürlerimizi arz ederiz.”