TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 19-11-2021 14:02   Güncelleme : 19-11-2021 14:02

BAYRAKTAR EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

BAYRAKTAR EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

BAYRAKTAR EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

ATSO Başkanı Z.Şinasi Bayraktar ve Meclis Başkanı Muzaffer Başer, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Fehmi Talay'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanarak görevine başlayan Hasan Fehmi Talay'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z.Şinasi Bayraktar ve ATSO Meclis Başkanı Muzaffer Başer, emniyet teşkilatı ile iş birliğinde olacaklarını söyledi.

ATSO Başkanı Bayraktar; " Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizin huzuru, güveni ve refahı için çalışacağız. Her zaman polis teşkilatımızın yanında olmaya, onların işlerini kolaylaştırarak ülkemizin huzurunu bozmak isteyen şer odaklarına asla fırsat vermeyeceğiz. Akyazı’mızın asayişi, huzuru ve güvenliği sağlamak için elinizden geleni fazlasıyla yapacağız.

ATSO olarak bizimde bu konuda üzerimize düşen görev neyse bugüne kadar yaptığımız gibi bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz" dedi. Emniyet Müdürü Hasan Fehmi Talay ise Bayraktar ve Başer'e ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek; " İlçemizin asayişi , huzuru ve güvenini sağlamak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Sizlerden aldığımız destekle ilçemizi daha da yaşanır huzurlu ve güvenli ilçe yapacağız" diye konuştu. Ziyarette Başkomiser İshak Göz'de bulundu.