TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 10-11-2021 18:41   Güncelleme : 10-11-2021 18:41

PROF.DR.AZİZE ALAYLI KIZILAY’I ZİYARET ETTİ

PROF.DR.AZİZE ALAYLI KIZILAY’I ZİYARET ETTİ

 

PROF.DR.AZİZE ALAYLI KIZILAY’I ZİYARET ETTİ

 

Akyazı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu İdaresinden Akyazı Kızılay Temsilciliğine Kutlama Ziyareti Yapıldı.

 

Akyazı sağlık hizmetleri Meslek Yüksek okulu müdürü Prof.Dr.Azize Alaylı ve Yüksek okul sekreteri Yusuf Şahinoğlu 29 Ekim-4 Kasım Kızılay haftası münasebetiyle Kızılay Akyazı Temsilciliğine kutlama ziyaretinde bulundular.Ziyarette Akyazı belediye başkan yardımcısı Mehmet Öztürk’de hazır bulunurken Kızılay ilçe temsilcisi Mustafa Birincioğlu;Çok verimli ve güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Kızılay ve Üniversite işbirliği ile ilçemize en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.

Nazik ziyaretleri için teşekkür eder, eğitim çalışmalarında kolaylıklar dileriz dedi.

 

Akyazı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek okulu Müdürü Sn. Prof. Dr. Azize Alaylı'da ;“Türk Kızılay’ı, ihtiyaç anında dayanışmanın, ıstırap anında eşitliğin, savaş anında insancıllığın, tarafsızlığın ve barışın simgesi olan, dünyanın en köklü ve güçlü yardım kuruluşlarından biridir.

 

Bugün dünyanın neresinde olursa olsun muhtaç kişilere yardım elini ilk uzatan ve hiçbir çıkar gözetmeksizin bütün insani ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan Türk Kızılay’ı, başarılı hizmetleriyle gerek ülkemizde gerekse dünyada büyük takdir toplamaktadır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle insanların en zor anlarında yanlarındaki kuruluş olan ve hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak bu ulvi görevi üstlenen Türk Kızılay’ının başta Akyazı ilçe temsilciliğinin değerli yönetici ve çalışanları ile hayırsever vatandaşlarımızın Kızılay Haftası’nı kutlar, Okulumuz adına sevgi ve saygılarımı sunarım.”dedi.