TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 26-10-2021 14:12   Güncelleme : 26-10-2021 14:15

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KASIM KÜLTÜR SANAT TAKVİMİ BELİRLENDİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KASIM  KÜLTÜR SANAT TAKVİMİ BELİRLENDİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KASIM

KÜLTÜR SANAT TAKVİMİ BELİRLENDİ

Büyükşehir Belediyesi’nin merakla beklenen Kasım Kültür Sanat Etkinliklerinin takvimi açıklandı. Söyleşi ve konferansa, tiyatrodan sinemaya, panelden konsere birçok etkinlik Sakaryalılar ile buluşacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri takvimi belirlendi. Ekim ayında gerçekleştirilen Sapanca Şiir Akşamları ile başlayan kültür sanat etkinlikleri kasım ayında da devam edecek, birbirinden değerli isimler ve eserlerle Sakaryalılarla buluşacak. Yoğun programlara sahne olacak olan etkinliklere kültür sanat sevdalısı tüm hemşeriler davet edildi.

Kasım ayı kültür sanat takvimi için

tıklayınız

 

Kültür dolu Kasım
Kasım Kültür Sanat etkinliklerinde Resul Dindar, Semih Kaplanoğlu, Ömer Tuğrul İnançer, Nurullah Genç, Serdar Tuncer, İsmail Kara gibi birçok kıymetli isim sahne alacak. Ödüllü oyuncu Vincent Cassel’in rol aldığı Kural dışı filminin yanı sıra Dünyaca ünlü Yönetmen Heneke’nin Saklı filmi de izleyiciyle buluşacak. Kültür sanat etkinliklerin ayrıca Sakarya’nın FİFA kokartlı hakemi Atilla Karaoğlan ile futbol üzerine kıymetli bir söyleşi de hemşerilerle buluşacak.