AKYAZI BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 29-09-2021 17:36   Güncelleme : 29-09-2021 17:38

BAŞKAN SOYKAN AKYAZI MYO ve SUBÜ ÖĞRENCİLERİ İLE BİRARAYA GELDİ.

BAŞKAN SOYKAN AKYAZI MYO ve SUBÜ  ÖĞRENCİLERİ İLE BİRARAYA GELDİ.

BAŞKAN SOYKAN AKYAZI MYO ve SUBÜ

ÖĞRENCİLERİ İLE BİRARAYA GELDİ.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Akyazı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile 2 ayrı söyleşi programında bir araya gelerek öğrencilerin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

“Sevgili Öğrenciler Güzel İlçemiz Akyazı’mıza hoş geldiniz” mesajıyla başlayarak İlk olarak kendini öğrencilere tanıtan ve sonrasına öğrencilere Akyazı’nın güzelliklerini anlatan Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan öğrencilerin; Barınma, Ulaşım, Yurt sorunu, Işıklandırma talepleri, internet, Sosyal Etkinlik gibi tüm taleplerini tek tek dinleyerek hem cevapladı, hem de yapılabilecek işlerle ilgili notlar aldı.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan öğrencilere yaptığı konuşmasında “ Değerli Öğrencilerimiz birçoğunuz belki şirin ilçemiz Akyazı’mıza ilk defa geliyor olabilirsiniz ama burayı yabancı bir yer olarak görmeyin. Burası gelenin ilk başta garipsediği sonrasında alışıp ta buradan gidenin de ağlayarak üzülerek gittiği ve her zaman özlediği bir ilçe. Burada kendinizi asla yalnız ve sahipsiz sanmayın her şeyden önce Belediye Başkanınız olarak ben sizlerin her zaman yanındayım telefonum sizlere 7/ 24 açık dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sizlerin taleplerini dikkatle dinledim elimizden ne geliyorsa her zaman yaptık ve yine yapacağız. Kültürel etkinlikler noktasında her ay sizlerin kendi aranızda bir istek kutusunda ortaklaşa belirlediğiniz bir etkinliği yapma sözü veriyorum “dedi

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’a konuşmasına fakülte dekanı Prof. Dr. Yurdanur Dikmen, Akyazı Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Azize ALAYLI ve fakülte öğretim görevlileri eşlik ettiler. Ziyaretleri sebebiyle Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’a konuşmaları sonrasında teşekkür belgesi takdim edilerek günün anısına öğrencilerle topluca hatıra fotoğrafı çekildi.

a href="https://www.akyazihalkinsesi.com/files/uploads/1632926273-e5ce5ec6625a5ce91294.jpg">