TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 23-09-2021 15:45   Güncelleme : 23-09-2021 15:45

ATSO’DAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ EBUBEKİR SIDDIK SAVAŞÇI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ATSO’DAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ EBUBEKİR SIDDIK SAVAŞÇI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ATSO’DAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ EBUBEKİR SIDDIK SAVAŞÇI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ayaz, Meclis Başkanı Muzaffer Başer ve Meclis Başkan yardımcısı A.Cemal Var ile birlikte Sivas Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütmekte iken Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Görevine atanan Ebubekir Sıddık Savaşçı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Bayraktar ziyaretinde Müdür Savaşçı’ya yeni göreviniz hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı’ya ilçemiz hakkında bilgiler verdi.

Başkan Bayraktar yaptığı açıklamada uzaktan eğitim sürecinde ihtiyaç sahibi öğrencilerin kullanımına sunmak üzere Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası, Akyazı Ticaret Borsası ile birlikte 100 adet klavyeli tablet bilgisayarların Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin desteği ile öğrencilerimize verildiğini, 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılında’da eğitime desteklerinin sürdüğünü, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası , Akyazı Ticaret Borsası ile birlikte bu yılda ihtiyaç sahibi 1500 öğrenciye giyim kuşam yardımı yapıldığını ifade etti.

ATSO Başkanı Z.Şinasi Bayraktar'ın girişimleri ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Ömercikler Mahallesi Toki konutlarının yanında inşaa edilen 18 derslikli okul, eğitim öğretime başladığını, 2000 metrekare taban alanı üzerinde yatay mimaride toplam 4000 metrekare kapalı alana sahip olan okul akıllı bina olarak tasarlandığını, içerisinde şuanda 22 dersliğin bulunduğu okulda konferans ve spor salonları, kütüphane, muhtelif laboratuvar ve atölyeler de yer aldığı bilgisini verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Savaşçı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı BAYRAKTAR’a, Başkan Yardımcısı Mehmet Ayaz’a, ATSO Meclis Başkanı Muzaffer BAŞER ve Meclis Başkan Yardımcısı A.Cemal VAR’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.