TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 22-09-2021 19:46   Güncelleme : 22-09-2021 20:13

ÖNCÜ DÖNER'İN 92. ŞUBESİ AKYAZI'DA AÇILDI

ÖNCÜ DÖNER'İN 92. ŞUBESİ AKYAZI'DA AÇILDI

ÖNCÜ DÖNER'İN 92. ŞUBESİ AKYAZI'DA AÇILDI

Türkiyenin en büyük dürüm restoran zinciri Öncü Döner'in Akyazı şubesi törenle açıldı. Ülke çapında, İskenderun usulü tavuk dürüm ve diğer lezzet seçeneklerine bambaşka bir tat katarak milyonların beğenisi kazanan Öncü Döner’in Akyazı Şubesi Ömercikler Mahallesi 3006'ncı Sokak No 8/4 adresinde hizmet vermeye başladı.

Akyazılıların iddialı lezzetlerinin müptelası olacağı Öncü Döner'in açılışını Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Z. Şinasi Bayraktar yaptı.

Öncü Döner Akyazı Şube Müdürü

Sena Sevencan

Ülke çapında her geçen gün büyüyen Öncü Döner markasını ve lezzetlerini Akyazılılarla buluşturmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Herkesi kendisine hayran bırakacak lezzetli ürünleri, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla müşterilerine sunacaklarını belirten Sevencan, Akyazı'ya değer katacaklarını sözlerine ekledi.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan da gelişen büyüyen Akyazı'da yeni iş yerleri, çalışma alanlarının oluştuğunu ifade ederek; "Yatırımdan dolayı teşekkür ediyorum.

Akyazı'ya hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından tüm davetlilere ikramlarda bulunuldu.

Öncü Döner, İskenderun usulü soslu dürüm başta olmak üzere pek çok lezzeti Akyazılıların damak zevkine ve bütçesine sunacak.

Sipariş :

0264 418 60 18
AÇILIŞ VİDEO 
https://www.youtube.com/watch?v=ZCaqSGxFweg