TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 21-09-2021 12:14   Güncelleme : 21-09-2021 12:16

SAĞLAM VURARAK BRONZ MADALYAYI AKYAZI’YA GETİRDİ

SAĞLAM VURARAK BRONZ MADALYAYI AKYAZI’YA GETİRDİ

AZİZ MERT SAĞLAM SOYADININ HAKKINI VERDİ

SAĞLAM VURARAK BRONZ MADALYAYI AKYAZI’YA GETİRDİ 

Avrupa Taekwondo Birliği (WTE) tarafından Türkiye Taekwondo Federasyonunun ev sahipliğinde 15 – 22 Eylül 2021 | Pullman Istanbul Hotel & Convention Center / İstanbul’da düzenlenen şampiyonadan Akyazılı sporcu Bronz madalya ile dönüyor..

6.WT Dünya başkanlık kupası Şampiyonasına Sakarya Atakan Taekwondo spor kulübü adına katılan Akyazılı sporcu Aziz Mert Sağlam 78 Kg genç erkeklerde 3.olarak Bronz madalya kazandı.

Bronz madalyayı boynuna asan Sağlam; Uzun zamandır bu şampiyonaya hazırlanmıştım ve madalya alacağıma inanıyordum ve Bronz da olsa bunu başardım.Sağlam;Bu başarısında büyük pay sahibi olan Atakan Taekwondo spor kulübü antrenörüm Ümit Al Hocama,Anne,Baba ve yine kendisi gibi sporcu olan ablama,Konuralp Anadolu Lisesi müdürü Hasan Can hocama ve takım arkadaşlarıma,Milli takım yetkililerine ve hocalarıma sonsuz teşekkür ediyorum,iyi ki var’lar,onların bu desteği bizi daha büyük düşünmeye ve daha önemli başarılar elde etmeye yöneltir inşallah diyerek sözlerine son verdi.

Sporun ve sporcunun dostu Akyazı Havadis haber ailesi olarak bizlerde ilçemize ve ülkemize bu önemli başarıyı getiren değerli sporcu yavrumuza bundan sonraki spor hayatında başarılar diliyoruz ve tebrik ediyoruz.