TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 18-09-2021 15:29   Güncelleme : 18-09-2021 15:32

MUHTARLARDAN BİRLİK MESAJI

MUHTARLARDAN BİRLİK MESAJI

MUHTARLARDAN BİRLİK MESAJI

Akyazı Muhtarlar Derneği'nce 'Birlik ve Beraberlik Gecesi düzenlendi.

Akyazı Gebeş Mahallesinin E-5 Karayolu üzerindeki DOĞA CUNTRY CLUP tesislerinde düzenlenen gece Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Kahramanın açış konuşması ile başladı. Dernek Başkanı konuşmasında muhtarlık mesleğinin öneminden bahsederken zor koşullar içinde görev yapmakta olduklarını bilhassa Korona salgını sırasında büyük fedakarlıklarla verilen görevlerin üstesinden geldiklerini belirterek muhtar arkadaşlarına teşekkür etti.

Başkan Kahramanın konuşmasının ardından Daha önceleri Muhtarlar Derneğinde başkanlık yapan muhtarlardan Murat Öz, Ali Yalçın ve Adnan Özdemir Bekir durmuş için hazırlanan şükran plaketlerinin sunumu törenine geçildi. Geceye katılan geçmişte Akyazı Muhtarlar Derneği başkanlığı yapan Murat Öz plaketini Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem’in elinden aldı. Plaketini alan eski Muhtar Öz hatırlanmak güzel bir şey. Her şey için derneğimize teşekkür ediyorum dedi. Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Başkan Erdal Erdem de geceyi düzenleyen Akyazı Muhtarlar Derneği başkanlığını tebrik ederek teşekkür etti. Eski Başkanlardan Ali Yalçın, Bekir Durmuş ve Adnan Özdemir mazeretleri dolayısı ile geceye katılamadıkları için plaketler daha sonra kendilerine iletileceği bildirildi.

Geceye Akyazı Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, MHP İlçe Başkanı Ali Dertli, CHP İlçe Başkanı Mustafa İyiyazıcı, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Naim Yolcu, Yeniden Refah Partisi ilçe Başkanı Resul Kuşdil, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Kahraman, emniyet yetkilileri, muhtarlar ve davetliler katıldı.

Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Kahraman, geceye katılanlara teşekkür etti