TÜM HABERLER
Giriş Tarihi : 12-09-2021 14:01   Güncelleme : 12-09-2021 14:01

GELECEK PARTİSİ AKYAZI İLÇE BAŞKANI GÜLER DEDİ Kİ!

GELECEK PARTİSİ AKYAZI  İLÇE BAŞKANI GÜLER DEDİ Kİ!

GELECEK PARTİSİ AKYAZI

İLÇE BAŞKANI GÜLER DEDİ Kİ!

Gelecek partisi Akyazı ilçe başkanı Hüseyin Güler akyazihaber.com haber sitesine yaptığı ziyarette Ali Yıldırım’a önemli açıklamalarda bulundu

ADAY DEĞİLİM

Gelecek yerel seçimlerde belediye başkanlığına aday olacağı yönündeki değerlendirmeler olduğunu ifade eden Hüseyin Güler, belediye başkanlığına aday olma gibi bir niyetinin olmadığını dile getirdi.

"Akyazı için üreten çalışacak bir aday yapacağız" diyen Güler; "Biz çalışacak kim olursa olsun başkan adayı yaparız.

Ben diye bir şartımız yok" dedi.
AKYAZI İYİ YÖNETİLMİYOR

Mevcut yönetimi eleştiren Güler, şunları kaydetti;

"Ne yazık ki Akyazı halkı istediği hizmetleri alamıyor.

Birçok sorunla yüzleşiyor. Plansız, projesiz çalışmanın sonucu milyonlarca lira heba olup gidiyor.

Bizim hedefimiz akıllı şehircilik ve planlı yönetim. 2021 Akyazı'sında bir otogarımız yok, sosyal yaşam alanları ne yazık ki yok, gençliğe destek yok. Bunları sayarsak çok sayıda liste uzayıp gidiyor. Yine organize sanayimiz yok. Bakın hemen komşumuz Hendek OSB ile büyük yatırımları çekmeye devam ediyor.

Biz ise rant ile yönetiliyoruz. Kuzuluk'ta organize sanayi ilan ediliyor. Arsalar kime ait kimin yakını araştırılsın. Geçmişte Akyazı'da organize sanayi gelmesi konuşuluyordu. Şimdi geldiğimiz noktada öyle bir ne plan var ne istek. Ne yazık ki kurumsallıktan çok uzaklaşıldı. Belediye yönetimi bu zihniyetten acil arınmalıdır. 'Ben biliyorum' düşüncesinden çıkarak ortak akıla geçmelidir. Ne bir sivil toplum ile istişare var ne siyasi partilerle bilgi alışverişi herşeye kapalı. Gelişi güzel büyük zincir marketlere ruhsat veriliyor.

Otopark şartı aranmıyor. Şehir trafiği iyice tıkandı. Kücük sanayi sitemiz var yeterli değil. Fakat bununla ilgili bir çalışma yok. İlçe kabuğunu kıramıyor ve bu dertler kulak ardı ediliyor. 'Ben en iyisini biliyorum' zihniyeti ve düşüncesi yanlış."